CzechSlovakEnglish
Create a new account

Administratíva - Bratislava
2019-06-20 - MAXIMA - SLOVAKIA s.r.o. - top-prace.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Nenáročná práca s cudzincami pri uzatváraní zdravotného poistenia na území SR v našej pobočke v centre Bratislavy - staré mesto. Zastávka autobusu a trolejbusu oproti pobočke 4 metre. Praca od 09:00 do 17:00. Vhodná ako brigáda pre ... (672 - 840 €)

636 jobs found.

Brigáda v administratíve - Košice
2019-06-25 - Rouvia Košice - jooble
Požiadavky na zamestnanca: zodpovednosť, komunikatívnosť, jednoduché ovládanie užívateľsky PC Podmienky práce: brigáda je na určité dni a hodiny / dá sa dohodnúť / Pracovná činnosť:​ administratívna činnosť, osobná, e-mailová komunikácia (200 - 620 €)

Administratívny pracovník - Sabinov
2019-07-08 - Salón krásy SAVOY - jooble
...možnosť absolventskej praxe cez UPSVaR, máš menej ako 26 rokov a nebol si zamestnaný/á na TPP) - Záujem rásť a učiť sa v oblasti administratívy - Príjemné vystupovanie a prejav (osobný, telefonický) -Záujem rásť a učiť sa v oblasti HR, PR, právo - Kladný vzťah k administrat... (520 - 630 €)

Administratívne práce - Košice
2019-07-17 - Rouvia - jooble
Požiadavky na zamestnanca: flexibilita, komunikatívnosť, pracovitosť, chuť vzdelávať sa a zdokonaľovať sa Podmienky práce: osobný pohovor Pracovná činnosť:​ Administratíva (maily, internet) (400 €/týž)

Administratíva - Bratislava
2019-06-20 - MAXIMA - SLOVAKIA s.r.o. - top-prace.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Nenáročná práca s cudzincami pri uzatváraní zdravotného poistenia na území SR v našej pobočke v centre Bratislavy - staré mesto. Zastávka autobusu a trolejbusu oproti pobočke 4 metre. Praca od 09:00 do 17:00. Vhodná ako brigáda pre ... (672 - 840 €)

Administrativní pracovník - Česká republika
2019-07-12 - ManpowerGroup Czech Republic - jobkontakt.sk
Pro mezinárodní společnost obsazujeme pozici do administrativy na oddělení logistiky, s využitím anglického jazyka. Čeká Vás práce s bezva partou lidí, v moderních kancelářích, s dobrou dostupností Z Chrudimi, Čáslavi i Pardubic. ​ Náplň práce: - administrativa spojená s ...

Office koordinátor - Administratíva - Bratislava
2019-07-15 - MANPOWER SLOVENSKO - pozripracu.sk
Náplňou práce na tejto pozícii je najmä: * zabezpečenie plynulého chodu všetkých pobočiek spoločnosti Manpower Group na Slovensku (starostlivosť o prenajaté priestory a ich vybavenie, správa vozového parku, IT agenda, dohľad nad Office supplies, atď) * spolupráca a podpora... (1000 €)

Nenáročná brigáda v administratíve - Košice
2019-07-11 - Jozef Janovec - brigada.sk
Zabehnutá slovenská firma hľadá výpomoc do kancelárie na 2-3 hodiny denne. Flexibilná pracovná doba, možnosť pracovať z domova. Vhodné pre študentov alebo popri materskej dovolenke. Týždenný zárobok 200€, podľa výkonu aj viac.PožiadavkyKomunikatívnosť, sebestačnosť a chu...

Brigáda v administratíve - Košice
2019-07-10 - Kinga Nagyová - brigada.sk
Hľadáme nových kolegov a kolegyne na výpomoc v našej zabehnutej kancelárie. Jednoduchá administratívna práca s počítačom a internetom. Ideálna aj popri zamestnaní/štúdiu, podnikaní, MD. Ponúkame: pohyblivý pracovný čas, možnosť vykonávať prácu aj z domova, bezplatné za...

Riadiaci pracovník v administratíve - Trenčín
2019-07-09 - JOB only 4yoU Kft., organizačná zložka podniku zahraničnej o... - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce 1. Koordinovanie teamu ludi 2. Zabezpecovanie administrativnych cinnosti s tym spojenych 3. Priprava reportov a dokumentacie na pravidelnej baze ... (800 €)

Práca na recepcii - Administratíva - Bratislava
2019-07-12 - MANPOWER SLOVENSKO - pozripracu.sk
- prvý kontakt spoločnosti - uvítavanie zamestnancov a návštevníkov spoločnosti, následná asistencia - evidencia návštev - komunikácia (telefonická, mailová, písomná) s klientmi, obchodnými partnermi, a inými internými oddeleniami - zodpovednosť za prípravu zasadacích miestnost... (900 €)

Recepčná/ý - Administratíva - Bratislava
2019-07-12 - MANPOWER SLOVENSKO - pozripracu.sk
Vítanie hostí, príprava občerstvenia Vybavovanie telefonických hovorov prichádzajúcich na recepciu spoločnosti, telefonická komunikácia so zákazníkmi Správa systému na rezerváciu zasadacích miestností Evidencia prichádzajúcej a odchádzajúcej pošty Zodpovednosť za riadenie fungovania... (1000 €)

Pomocná asistentka - administratíva - Rožňava
2019-07-10 - Základná umelecká škola - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Administratívne práce podľa potreby. Výberové konanie sa uskutoční vo štvrtok 25.07.2019 o 11:00 hod., na Základnej umeleckej škole, Akademika Hronca 3490/9B, v Rožňave. ... (350,25 €)

Asistentka - Administratíva - Slovensko
2019-06-11 - PRO BUSINESS SOLUTIONS S.R.O. - pozripracu.sk
organizačne zabezpečuje pracovné stretnutia príslušného manažéra a s tým súvisiace aktivity - vedie pracovnú agendu manažéra, precízne pripravuje potrebné materiály na stretnutia a vypracováva zápisy zo stretnutí, zastrešuje spracovanie internej a externej korešpondencie, kompletne...

Pracovník administratívy a zákazníckeho servisu - Bratislava - Rača
2019-07-04 - N & O management, s. r. o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce * riešenie požiadaviek zákazníka osobne, telefonicky alebo e-mailom * intenzívna komunikácia s dodávateľmi * vedenie a kontrola hospodárskej agendy ... (800 €)

Executive asistentka s angličtinou a maďarčinou - Administratíva - Bratislava
2019-07-07 - SYNERGIE SLOVAKIA - pozripracu.sk
Si zodpovedná osoba so skúsenosťami na pozícii asistentky pre top manažment? Hľadám pravú ruku pre generálneho riaditeľa silného hráča na trhu v oblasti petrochemického priemyslu. Zabezpeč výkon a efektívny chod kancelárie a jej pracovníkov. Komunikuj po anglicky a maďarsky,...

Špecialista zákazníckeho servisu s francúzštinou a angličtinou - Administratíva - Bratislava
2019-07-07 - SYNERGIE SLOVAKIA - pozripracu.sk
...kandidátov. K pozícii nie je potrebná pracovná skúsenosť, hoci môže byť výhodou, ak si pracoval/a na pozícii so zákazníkmi alebo v administratíve. Na pozícii budeš: * telefonicky a emailom komunikovať so firemnými zákazníkmi v zahraničí (pasívna linka = nebudeš nič...

Hľadáme Špecialistu v oblasti vymáhania pohľadávok! aj pre Absolventov - Administratíva - Bratislava
2019-07-11 - MANPOWER SLOVENSKO - pozripracu.sk
Vašou náplňou práce bude: Telefonická a emailová komunikácia so zákazníkmi a so zamestnávateľmi klientov Komunikácia s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti Vedenie agendy zo zrážok mzdy Riešenie neštandardných situácií Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovný... (900 €)

Sieťový administrátor (GSM, LTE, IP) - Administratíva - Bratislava
2019-07-07 - SYNERGIE SLOVAKIA - pozripracu.sk
Máš ukončenú vysokú školu v oblasti telekomunikácií? Hľadáš príležitosť ukázať čo je v tebe? Máš prehľad o technológiách sieťovej infraštruktúry? Hľadáme šikovného sieťového administrátora so zameraním na mobilné siete. Tvojou úlohou bude: * Návrh a rozvoj mobilných siet...

Administratívna podpora Direct Retailu (tabakový priemysel) - Administratíva - Bratislava
2019-07-07 - SYNERGIE SLOVAKIA - pozripracu.sk
Baví ťa podporovať kolegov, veci organizovať, koordinovať a vnášať do všetého poriadok? Výborne. Ak máš okrem toho aj aktívnu angličtinu, skúsenosť so SAPom a chuť pracovať v príjemnom prostredí prosperujúcej spoločnosti, príhlás sa. Poď pracovať pre medzinárodnú poprednú tabakov...

Administratívy pracovník - reklamačné oddelenie, logistika - Čadca
2019-06-10 - TrueOne, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 650 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 21. 6. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 24. 6. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Obchod, marketing a reklamaLogistika... (650 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.