Hledat práci

Nalezeno 5981 pracovních pozic.

Automechanik - Bratislava
2020-09-16 - GeTech s.r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Mechanické práce Diagnostika Geometria Pneuservis Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou nadstavbov... (1000 - 3000 €)

Strojník - Bratislava
2020-09-16 - Adecco - adecco.sk
Strojník Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - nakladanie a vykladanie kovového materiálu - práca s nakladačom v areáli prevádzky - nakladanie vagónov, vykladanie nákladných áut, nakladanie materiálu na lis - starostlivosť o zverený stroj Zamestnanecké vý... (1100 €)

Vodič - Bratislava
2020-09-16 - Adecco - adecco.sk
Vodič Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - vedenie nákladného vozidla s kontajnerom a prívesom - zvážanie šrotu v rámci okolia z výrobných spoločností a šrotovísk - práca s hydraulickou rukou - základná starostlivosť o zverený stroj Zamestnanecké výhody,... (1100 €)

Masér - Bratislava
2020-09-14 - PREMIUM FIT, s.r.o. / Fitness Club - Golem / - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - zabezpečenie starostlivosti o klientov fitness centra, - masérske služby Zamestnanecké výhody, benefity - vstup do fitka zdrarma - značkový fitness outfit - možnosť kariérneho rastu -...

Asistentka - Bratislava
2020-09-14 - LOCK service s.r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Prezentácia a predaj bezpečnostných systémov na predajni v Bratislave. Tvorba cenových kalkulácií a ponúk. Predaj bezpečnostných dverí Sherlock. Informácie o výberovom konaní Hľadáme mladú energetick... (800 €)

Grafik - Bratislava
2020-09-14 - GAS product & services a.s. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Hľadáme do nášho marketingového tímu šikovného, pozitívne naladeného interného grafika a to: - kreatívneho juniora s praxou minimálne 2 roky, ktorý má všestranné skúsenosti s grafickým dizajnom... (1200 €)

Cukrovinkár - Bratislava
2020-09-14 - S and R, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Výroba pekárskych a cukrárskych výrobkov - cukroviniek, rôznych druhov chleba, koláčov a iných produktov z múky. Ponúkané výhody - odmeny od... (700 €)

Montážnik - Bratislava
2020-09-05 - EDSTREX s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Iné výhody: Vieme pomôcť s ubytovaním ihneď pri firme. + zabezpečenie ubytovania Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 1200 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 25. 8. 2020 Dátum poslednej aktualizácie: 11. ... (1200 €)

Sanitár - Bratislava
2020-09-14 - Univerzitná nemocnica Bratislava - jobkontakt.sk
- bežná náplň práce sanitára na rôznych oddeleniach a klinikách v Nemocnici Ružinov, Nemocnici akad. L. Dérera, Kramáre, Nemocnici sv. Cyrila a Metoda, Petržalka, Nemocnici Staré Mesto alebo Špecializovanej geriatrickej nemocnice Bratislava sanitárske vzdelanie Sanitár - z... (696 €)

Pekár - Bratislava
2020-09-14 - S and R, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Výroba chleba, čerstvého pečiva a koláčov. Ponúkané výhody - odmeny od výkonu - malý kolektív, osobný prístup ... (700 €)

Lekár - Bratislava
2020-09-12 - Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Diagnostika a liečba nádorových ochorení na Klinike radiačnej onkológie SZU a OÚSA . Liečba nádorových a nenádorových ochorení mozgu, maxilofaciálnej oblasti krku a oka. Zamestnanecké výhody, benefity... (1267 €)

Učiteľka - Bratislava
2020-09-12 - Numberone ,s.r.o. - brigada.sk
Dlhodobá brigáda popri štúdiu v detskom centre. Ba Stare mesto. Deti do 6r. predškolská pedagogika, špec. min. stredná škola , malý kolektív. Kontakt: ****@*****.*** aj pre absolventa, ext. študenta. Nástup možný ihneď. (4 €/hod)

IT Tester - Bratislava
2020-09-29 - Grafton Slovakia s.r.o. - profesia.sk
Náplň práce Ak sa chcete stať súčasťou medzinárodnej spoločnosti s rodinnou atmosférou, ktorá sa zameriava na vývoj IT riešení pre finančné služby a insurance odvetvie, otvára sa príležitosť prehĺbiť svoje vedomosti v manuálnom testovaní a posunúť svoju kariéru v IT. ... (1400 - 1600 €)

IT nákupca - Bratislava
2020-09-29 - Grafton Slovakia s.r.o. - profesia.sk
Náplň práce Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme skúseného IT nákupcu, ktorý bude zodpovedný za oblasť strategického nákupu pre IT a professional services. Tvoje denné zodpovednosti budú: - nákup IT zariadenia a služieb - konzultácie s manažmentom - príprava a ná... (1500 - 2200 €)

Pekár - peciar - Bratislava
2020-09-29 - člen koncernu AGROFERT - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Obsluha priebežnej, etážovej a rotačnej pece, zoraďovanie liniek. Sledovanie riadneho kysnutia cestových kusov. Vlaženie, mašlovanie, sypanie a sádzanie do pece. Zamestnanecké výhody, benefity... (900 €)

Brigádnička na recepciu - Bratislava
2020-09-29 - PosAm spol. s r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Obzeráme sa po novej kolegynke do nášho tímu na recepcii. Hľadáme usmievavú a pozitívne naladenú osôbku na dlhodobú spoluprácu, ktorá by nám v popoludňajších a podvečerných hodinách pomohla s vybavovan...

Interný predajca - Bratislava
2020-09-29 - ADECCO Slovakia, s. r. o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Pre nášho klienta, medzinárodnú výrobnú firmu, hľadáme Inside sales s anglickým a slovenským jazykom. Náplň práce: 1. interný predajca - spolupráca s predajcami v teréne - spracovávanie objedn... (1500 €)

Daňový manažér - Bratislava
2020-09-29 - TPA Slovensko - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Sme spoločnosť s medzinárodným zázemím, ktorá ponúka na Slovensku formou outsourcingu svojim klientom služby v oblastí daní, účtovníctva a auditu. Do nášho tímu na daňovom oddelení radi prijmeme... (3000 €)

Asistentka predaja - Bratislava
2020-09-29 - JULIET PINKY s.r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Hľadáme novú kolegyňu do predajne s bižutériou. Si komunikatívna a vieš pracovať samostatne a zodpovedne? Tak sa pridaj do nášho tímu. Náplň práce: predaj tovaru, práca s pokladňou, aktívna komunik... (900 €)

Nákupca pre Muziker - Bratislava
2020-09-29 - MUZIKER a.s. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Vyznáš sa v oblasti športu a s ním spojeného sortimentu (cyklistika, moto športy, hokej, rybárstvo...)? Rád komunikuješ a vyjednávanie máš v krvi? Nezlakneš sa dynamickej a občas stresujúcej práce... (900 - 1400 €)

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.