Hledat práci

Nalezeno 2568 pracovních pozic.

Manažér - Košice
2021-10-27 - Ing. Miroslava Fialek - help & future - jooble
Požiadavky na zamestnanca: skúsenosť s finančným sprostredkovaním v poisťovníctve, alebo sporstredkovateľskej firme, prax aspoň 1 rok Podmienky práce: flexibilná pracovná doba, kariérny rast, možnosť ovplyvniť mesačný príjem vlasntými aktivitami, práca z kancelárie aj home... (1500 - 3500 €)

Zvárač - Košice
2021-12-11 - SPOLSTROJ, s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: zváračská štátna skúška MIG 138 / 135 živnosť viazačšský a žeriavnický výhodou skúsenosti so spracovaním ocele a nerezu znalosť pri čítaní a porozumení výrobných výkresov Podmienky práce: dvojsmenná prevádzka možnosť príplatkov... (10 - 11 €/hod)

Strojník / Operátor - Prešov
2021-10-04 - Eco-Pack a.s. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: stredoškolské s maturitou, práca vhodná aj pre absolventa Podmienky práce: Práca na 8 hod. pracovné zmeny v 2-3 zmennej prevádzke. Pracovná pozícia vhodná pre mužov. Pracovná činnosť: - nastavovanie, obsluha a sledovanie chodu stroja... (850 €)

Lekár špecialista Ortopéd - Košice
2022-01-18 - Ortopedia inak s.r.o - jooble
Náplň práce: -ambulantná ortopedická činnosť v rámci Artrocentra Ortopédia inak s.r.o ( www.ortopediainak.sk) - operačné výkony v rámci zazmluvnených JZS a Ortopedických oddelení v rámci Košíc a okolia - vedecká a prednášková činnosť Výhody: plný úväzok alebo... (2605 - 3000 €)

Buyer - Košice
2022-01-17 - Grafton Košice - grafton.sk
- Nákup priameho, nepriameho materiálu a služieb pre potreby spoločnosti - Budovanie a udržiavanie dlhodobých vzťahov s kľúčovými dodávateľmi - Aktualizácia dodávateľských kontraktov - Hodnotenie dodávateľov - Sledovanie stavu a doplnenie skladových zásob - Podieľanie sa na... (1500 €)

Upratovačka - Prešov
2022-01-12 - GI Prešov - grafton.sk
Vykonáva upratovanie zverených priestorov v spoločnosti. Vynášanie odpadkov a dbá na čistotu v spoločnosti. Requirements: - manuálna zručnosť, - samostatnosť, - cit pre čistotu. Benefits: - práca na hlavný pracovný pomer. - príjemné pracovné prostredie, - práca v 2-zmennej... (4 €/hod)

Aplication Technologist - Košice
2022-01-17 - Grafton Košice - grafton.sk
- zodpovednosť za technické použitie a pochopenie fungovania zariadení - zodpovednosť za nasadenie know-how technológie - rozvoj osvedčených postupov v závode - úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti - optimalizácia procesov a riešenie problémov obzvlášť na ... (1300 - 1500 €)

Špecialista foriem - Košice
2022-01-17 - Grafton Košice - grafton.sk
- spolupráca pri vypracovávaní cenovej ponuky foriem pre lisy plastového vstrekovania - validácia rôznych etáp kvality výrobku, foriem a procesov plastového vstrekovania - prezentácia prvotných vzoriek a procesov zákazníkovi - tvorba a aktualizácia výrobnej dokumentácie - ... (1200 €)

Lakovač - Manuálny lakovač - Prešov
2022-01-12 - GI Prešov - grafton.sk
- lakovanie, - striekanie hotových plastových výrobkov tlakovou pištoľou, - údržba lakovacích pištolí, - nastavovanie procesu lakovania, - kontrola kvality odvedenej práce, - odstraňovanie / oprava vzniknutých nedostatkov. Requirements: - precíznosť, - zodpovednosť, - samostatnos... (4 €/hod)

Obchodný referent - Košice
2022-01-03 - Grafton Košice - grafton.sk
- administratívna podpora na obchodnom oddelení - komunikácia so zákazníkmi v maďarskom /anglickom jazyku - príprava podkladov, tabuliek, prezentácii pre nadriadeného - zber dát od zákazníkov, udržiavanie a aktualizácia informačnej databázy o zákazníkoch Requirements: - prax... (1100 €)

Project Launch Manager - Košice
2022-01-17 - Grafton Košice - grafton.sk
- zodpovednosť za projektový tím a jeho organizáciu - zodpovednosť za rozsah projektu - vývoj projektu - príprava a podanie CAA a IAR - sledovanie rizík projektu (ARGP, QRQC) - zodpovednosť za dodržiavanie rozvrhu projektu a jeho prípadnú aktualizáciu - zastenie zdrojov... (2100 €)

Elektrikár - údržbár s §22 - Košice
2022-01-17 - Grafton Košice - grafton.sk
- Diagnostika elektrických porúch - Vykonávanie opráv a údržba elektrických a elektronických častí - Aplikovanie zlepšovacích návrhov v rámci údržby Requirements: - SŠ alebo VŠ vzdelanie (elektrotechnické zameranie) - § 22 elektro vyhl.- PODMIENKA - Skúsenosti v oblasti ... (900 - 1100 €)

PROCESNÝ INŽINIER (automatizácia) - Košice
2022-01-10 - Grafton Košice - grafton.sk
- riadenie vývoja nových montážnych a testovacích liniek - komunikácia s dodávateľom/zákazníkom ohľadom špecifikácií strojov a zariadení - validácia výrobného procesu, tvorba a aktualizácia dokumentácie - zodpovednosť za neustále zlepšovanie výrobných aj podporných procesov ... (1100 - 1150 €)

Telefonista - Košice
2022-01-17 - Allianz-Slovenská poisťovňa, a.s. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Pridajte sa k nám a naučíme vás všetko (prax v odbore nie je potrebná). Pôsobiť môžete aj v mieste Vášho bydliska. Nemusíte sedieť v kancelárií, môžete túto prácu vykonávať aj z domu pri vašom aktuálnom zamestnaní: -práca a komunikácia... (1000 €)

Copywriter - Košice
2022-01-18 - Dr.Protect s.r.o. - growni.sk
Náplň práce Študuješ medicínu alebo ťa baví téma zdravia? Ide z tvojich textov pozitívna energia a zábava? Písanie je pre teba hračka a slohy súkaš z rukáva? Tak sa pridaj k nám do tímu a začni písať o zdraví pre Dr.Protect. Náš tím zaisťuje ľuďom cestu ako si udr...

Upratovačka - Košice
2022-01-18 - LUX, n.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti upratovanie oddelení domova sociálnych služieb Informácie o výberovom konaní zastupovanie počas PN Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské ... (646 €)

Skladník - Budimír, Košický kraj
2022-01-18 - HET SLOVAKIA, s.r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti 1. Preberanie tovaru, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov k tovaru 2. Ukladanie, kontrola a skladovanie tovaru 3. Príprava expedície zásielok podľa dodávkových rozpisov a ... (800 €)

Účtovník - Košice
2022-01-18 - Stavebné bytové družstvo II. Košice - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Účtovanie v podvojnom účtovníctve; príprava účtovných a štatistických výkazov, účtovných závierok, zúčtovaní a daňových priznaní; účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, ... (878 €)

Skladník - Prešov
2022-01-18 - ZVL AUTO spol. s r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Hlavnou pracovnou náplňou daného pracovného miesta je: - zodpovednosť za celkový chod interného skladu montáže, - preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola sprievodných dokumentov, - vystavovanie...

Skladník - Prešov
2022-01-18 - Malý gazda s. r. o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - príjem, výdaj surovín a obalového materiálu zo skladu - evidencia - kontrola pohybu suroviny, obalov a paliet - pomoc pri inventúre v sklade - dodržiavanie poriadku a čistotu v sklade -balenie jogurtov do krabíc ... (739 €)

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.