Search a job

3089 jobs found.
Provozní elektrikář - 2 směny - Hradec Králové
2023-03-14 - JOBSTART s.r.o. - dobraprace.cz
Pro našeho klienta, výrobní společnost v Hradci Králové, hledáme zkušené elektrikáře na pozici Provozní elektrikář Požadujeme: • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro • platné osvědčení dle vyhlášky 50 §6 • min. 2 roky praxe v elektro údržbě • orientace v elektro dokumentaci • ochota pracovat ve 2 směnném provozu • dobré diagnostické schopnosti a manuální zručnost Pracovní náplň: • provádění údržby výrobních zařízení • analýza a odstraňování příčin výrobních problémů • plánování preventivní údržby výrobních zařízení • uvádění nového výrobního zařízení do provozu • komunikace s externími servisními společnostmi Co vám můžeme nabídnout: • samostatnou a zodpovědnou pracovní pozici • stabilní prostředí • odpovídající finanční ohodnocení • dovolená 5 týdnů • příspěvek na stravování • příspěvek na životní pojištění • a další zajímavé firemní benefity

Praktická sestra nepřetržitý provoz - Hradec Králové
2023-03-13 - Domov U Biřičky - dobraprace.cz
Pracovní režim: Dvousměnný nepřetržitý provoz 37,5 hod. týdně (střídání 12 hodinových denních a nočních směn dle plánu včetně víkendů a svátků), pracovní doba od 6,30 do 18,30 hod. a od 18,30 do 6,30 hod. Plat: dle platového zařazení od 26 290 Kč + 7 000 Kč zvláštní příplatek + příplatky za noční, svátky a víkendy Osobní příplatek: po zkušební době a dle pracovního výkonu až 2 000 Kč Průměrný plat: 43 380 Kč Benefity: až ve výši 22 000 Kč příspěvek na závodní stravování příspěvek na masáže, kulturu, sportovní akce, rekreace týmové akce ubytování zaměstnanců mezi směnami zdarma a v jednolůžkových pokojích úprava směn při studiu Stabilní prostředí veřejného poskytovatele sociálních služeb zácvik zkušenými kolegy poskytování ošetřovatelské péče v rozsahu své odborné způsobilosti pro cílovou skupinu seniorů podílení se na preventivní, léčebné, diagnostické, rehabilitační, paliativní, neodkladné nebo dispenzární... (26290 - 38640 Kč)

Mísič/ka - Hradec Králové
2023-03-20 - Hradecká pekárna, s.r.o. - personalka.cz
Do Hradecké pekárny přijmeme nové kolegy na pozici: Pekař/ka - mísič/ka. Jedná se o třísměnný provoz, PP na dobu určitou s možností prodloužení, nástup možný ihned. Náplň práce: - odborné pekařské činnosti - obsluha mísícího centra - mísení těst dle stanovených parametrů - dodržování a kontrola technologických postupů a výtěžnosti - dodržování expirace surovin - vedení výrobních záznamů - kontrola a udržování čistoty pracoviště - dodržování zásad BOZP, PO a dalších zákonných předpisů ve výrobě - hlášení případných neshod mistrovi směny - efektivita a produktivita práce na svěřeném úseku Požadujeme: - SOU/SŠ či prokazatelnou praxi na podobné pracovní pozici min. 3 roky - znalost receptur a technologických postupů (zaučíme) - znalost systému HACCP - svědomitost, spolehlivost, zodpovědnost a loajalitu - nutný dobrý zdravotní stav bez alergií, astma, ekzémů, lupénky apod. mzda od 110 na hodinu + prémie a... (25000 Kč)

Vedoucí montér - Hradec Králové
2023-03-20 - AXIS a.s. - personalka.cz
Pracovní náplň: Seznamuje se s dílčí realizační dokumentací svěřeného úseku, kalkulace, HMG, BOZP, zvedací plány, technologické postupy Posuzuje reálnost plánu ve svěřeném úseku Nárokuje zdroje na realizaci u site manažera (projektového manažera) Zorganizuje práci na dílčím úseku, denní sledování plnění úkolů Sleduje skutečnou spotřebu hodin pracovníků k plánu Koordinuje kooperace ve spolupráci se SM v rámci pracoviště Přebírá díla (resp. dílčí části od pracovníků v kvalitě a v čase) Zajištuje přejímku, vykládku, značení a uložení dodávek materiálů Spolupracuje na evidenci docházky pracovníků Přebírá díla (resp.dílčí části) od pracovníků v kvalitě a v čase Hodnotí svěřené pracovníky a zpracovává hodnocení do 5. dne v m. nebo po ukončení zakázky Jaké znalosti a dvednosti byste měli mít: Orientace ve výkresové dokumentaci Technické vzdělání v oblasti strojírenství, nebo alespoň dlouhodobá praxe ...

ZDRAVOTNÍ SESTRA - Hradec Králové
2023-03-21 - Léčebna pro dlouhodobě nemocné Hradec Králové - personalka.cz
Náplň práce: Práce všeobecné sestry na lůžkovém oddělení v nepřetržitém provozu. Poskytuje zdravotní péči v souladu s právními předpisy a standardy- dle platné legislativy. Dbá na dodržení hygienicko-epidemiologického režimu. Vede zdravotnickou dokumentaci. Připravuje pacienty k diagnostickým a léčebným postupům. Podává léčivé přípravky. V souladu s diagnózou stanovenou lékařem poskytuje vysoce specializovanou ošetřovatelskou péči. Náborový příspěvek 100.000,- Kč. Požadavky ~ Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení) Benefity Závodní stravování - zvýhodněné stravování (oběd za 30 Kč) Zvláštní prémie - FKSP příspěvky na dovolenou každý rok (26920 - 45190 Kč)

Řidič MKD - Hradec Králové
2023-03-20 - Head Logistics, s.r.o. - personalka.cz
Brněnská pobočka holandské firmy se silným zázemím stabilní rodinné společnosti s dlouholetou tradicí přijme pro rozšíření vozového parku řidiče C+E. Nabízíme: ~ turnusovou směnu min. 3 týdny práce, 1 týden volno, možnost delších turnusů ~ země: převážně Německo, Holandsko, Belgie ~ auta: převážně Volvo + skříňový návěs ~ možnost měsíčního výdělku až 62 tisíc čistého! ~ měsíční bonus 100 EURO ke mzdě ~ denní dieta 60 EURO ~ základní mzda 25 000 Kč ~ letní a zimní prémie ~ hrazena cesta do zaměstnání a zpět 45 EURO ~ možnost spolupráce jen v letní sezoně s případným rozšířením na HPP ~ práce na HPP ~ smlouva na dobu určitou na 2 roky, poté smlouva na neurčito ~20 dní dovolené ~ solidní jednání, výplata do 15. dne následujícího měsíce ~ zaměstnavatel zajištuje odvoz do Holandska a zpět domů ~ možnost dlouhodobé spolupráce Požadavky: komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny minimální praxe a... (55000 Kč)

Prodavačka ve vinotéce - Hradec Králové
2023-03-20 - VD Vinotéky s.r.o. - personalka.cz
Pro naši zavedenou síť vinoték, hledáme posilu do týmu šikovných prodavaček/prodavačů ve formě HPP pro Futurum Hradec Králové, případně DPP brigády -  optimálně pro dlouhodobou spolupráci. Náplň práce - obsluha zákazníků, aktivní komunikace, práce s kasou - vedení evidence prodaného vína a dalšího sortimentu - doplňování zboží a dozor nad skladovými zásobami  - udržování prodejny v čistotě a pořádku - 1 směna = 9:00 až 21:00  Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít - zkušenosti s prací v prodejně a s prací s kasou velkou výhodou - ochotu učit se novým věcem a zapamatovat si základní fakta o sortimentu vína a destilátů - spolehlivost, pečlivost, samostatnost - komunikativní přístup a příjemné vystupování - potravinářský průkaz Na co se u nás můžete těšit - kompletní zaučení ze strany manažerky i zkušenějších kolegů - podporu v obchodních dovednostech - dlouhodobé stabilní místo v pěkném čistém prostředí...

Lékař v oftalmologii - Hradec Králové
2023-03-20 - Oftex, s.r.o. - personalka.cz
Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání studijního programu - všeobecné lékařství specializovanou způsobilost v oboru odpovědnost a spolehlivost organizační schopnosti zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost smysl pro týmovou práci, spolehlivost a komunikativnost nadšení pro obor a jeho rozvoj svědomitý a poctivý výkon zdravotnického personálu dodržování zacházení se všemi nástroji, přístroji a technikou dle pokynů výrobce dodržování předpisů BOZP a PO dodržování hygienickoepidemiologického řádu dodržování práv pacientů a etického kodexu lékaře Nabízíme: ~ akreditaci pro základní kmen oftalmologie ~ akreditaci pro specializovaný výcvik v oftalmologii ~ stabilní zázemí zavedené kvalitní značky ~ moderní vyšetřovací přístroje ~ příjemné pracovní prostředí ~ podporu dalšího vzdělávání a profesního růstu ~ vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas ~ pracovní... (40000 - 100000 Kč)

ÚDRŽBÁŘ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ - Hradec Králové
2023-03-06 - T&P Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Do automotive společnosti obsazujeme pracovní pozici Údžbář strojů a zařízení. Vaším úkolem bude: * opravy zařízení výrobních linek *dodržování plánu prevencí, udržovací a modifikační práce Requirements: Jaké máme požadavky? * min. SOU vzdělání v technickém oboru * praxe v oboru elektro (nebo strojní) - výhodou * platná vyhláška 50 §5 a výše * znalosti systému řídících obvodů měření a regulace-výhodou * znalost základní technické dokumentace * ochota pracovat ve směnném provozu * manuální zručnost Benefits: - dovolená navíc - dotované stravování - příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění - závodní lékařská péče a příspěvek na rehabilitaci - systém benefitů a odměn - relokační balíček v případě nutnosti stěhování (30000 - 35000 Kč)

Obchodník, administrativa - Hradec Králové
2023-03-19 - JCI a.s. - personalka.cz
Hledáme pracovnici na obchodní oddělení - backoffice . Zpracování nabídek na pojištění neživotních produktů pro občany, firmy spolu se souvisejícími činnostmi (administrativní, obchodní). Jednání s pojistiteli a klienty. Nejedná se o aktivní navolávání ani ježdění za klienty.   Požadavky: # Minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou (předepsáno zákonem pro výkon naší práce) # Morální a trestní bezúhonnost # Spolehlivost, cílevědomost, zodpovědnost, komunikativnost, flexibilita # Zákaznicky orientovaný přístup # Schopnost se adaptovat v kolektivu – týmová práce # Praxe vítána, ale není podmínkou. Požadavky Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení) Práce s PC - Excel, Word, (26000 - 28000 Kč)

KONSTRUKTÉŘI l ORLICKOÚSTECKO - Hradec Králové
2023-03-05 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Do vlastní vývojové dílny hledáme aktuálně konstruktéry nejen do oblasti vývoje, ale také do sériové konstrukce. Důležité je pro nás technické vzdělání a znalost CAD systémů. Příležitost u nás najdou jak zkušení konstruktéři, tak absolventi technického oboru. Konstruktéři neváhejte a pošlete nám životopis. Čeká Vás: - návrh, vývoj a vydání konstrukční dokumentace v rámci své specializace - vývoj a uvedení do výroby - podpora ostatních konstruktérů v týmu v oblasti konstrukčních návrhů - tvorba nákresů v CAD systému a tvorba technických výkresů - tvorba výrobních kusovníků Requirements: - SŠ/VŠ vzdělání technického směru - ideálně praxe v oboru - znalost CAD systému - AJ alespoň na úrovni B1 - schopnost komunikace se zahraničními kolegy - znalost čtení technické dokumentace Benefits: - 5 týdnů dovolené - pracovní doba 7,5 hodiny - závodní stravování dotované zaměstnavatelem - příspěvek na PP - další vzdělávání... (45000 - 50000 Kč)

Víkendový pracovník za 127 Kč/hod - Hradec Králové
2023-03-20 - McDonald's - flek.cz
Práce u nás je každý den jiná - jednou jsi na pokladně a jednou zase v kuchyni. Neboj, všechno Tě postupně naučíme! Požadujeme: - Spolehlivost, zodpovědnost - Flexibilitu - odpracovat alespoň polovinu víkendových dnů v měsíci - Dlouhodobou spolupráci - počet míst - 10 Nabízíme: - Mzdu 127 Kč/hod - Slevu na stravování 50 % a nápoje na směně zcela zdarma - Slevové kupony pro zaměstnance v mobilní aplikaci

ZÁMEČNÍK | CHOCEŇ - Hradec Králové
2023-02-20 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Hledá se ZÁMEČNÍK PRO STROJNÍ ÚDRŽBU! Máte svářecí průkaz a zkušenosti s údržbou výrobní linky? Skvělé! Tak nás neváhejte kontaktovat! Co Vás na pozici čeká? - Zabezpečit spolehlivý chod výrobního zařízení - lisy a výrobní linky - Řešení aktuálních havárií ve výrobě - Provádění pravidelné údržby - Účast při modernizaci a vylepšování strojů Requirements: - Min. SOU technického směru - Svářecí průkaz TIG, CO2 - výhodou - Praxe v oboru výhodou - Práce ve vícesměnném provozu Benefits: - Bonusové příplatky za vícesměnný provoz - 25 dní dovolené - Příspěvek na stravování - Příspěvek na telefon - Příspěvek na penzijní připojištění - Možnost kariérního a odborného růstu - Možnost zaškolení ve školicím středisku Siemens, Bosch Rexroth - Bezplatná autobusová doprava firemním autobusem (32500 - 41000 Kč)

SPRÁVCE SÍTĚ l PARDUBICE - Hradec Králové
2023-03-20 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Hledáme IT systémového specialistu, který bude zodpovědný za správu a rozvoj IT infrastruktury naší společnosti. Budete mít možnost podílet se na klíčových projektech. Co Vás u nás čeká? - Správa a monitorování IT infrastruktury - Zálohování systémů a dat - Správa serverového prostředí - Vývoj interních aplikací - Řešení technických problémů a incidentů - Navrhování a implementace nových systémů - Spolupráce s týmem IT specialistů a dalších oddělení Requirements: - SŠ vzdělání nejlépe v IT - Zkušenosti se správou serverů a sítě - Administrace Windows Server a AD. Sítě (Cisco) - Znalost programování výhodou - Znalost AJ (technický)na úrovni minimálně B1 - ŘP sk. B Benefits: - 5 týdnů dovolené - Věrnostní bonusy - Příspěvek na dopravu - Obědy s příspěvkem zaměstnavatele - Firemní kantýna - Příspěvek na penzijní připojištění - Zlevněné volání - Sleva na dovolenou (40000 - 48000 Kč)

TECHNIK KVALITY | METROLOGIE | KVASINY - Hradec Králové
2023-03-20 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Hledáme technika kvality metrologie. Pokud máte zkušenosti s měřením a testováním výrobků a chcete se podílet na vývoji moderních produktů v automotive, pak je tato pozice pro vás jako stvořená! Jako technik kvality metrologie budete zodpovědní za zajištění kvality výrobků od fáze výroby až po konečné testování. Budete pracovat s moderními metrologickými přístroji. Hlavní úkoly na této pozici: - Zajišťování a kontrola kvality výrobků v 3D měření od fáze výroby až po konečné testování - Měření a testování výrobků s použitím moderních metrologických přístrojů - Provádění kalibrací a ověřování správnosti měření přístrojů - Vyhodnocování výsledků měření a testování a vypracovávání zpráv o kvalitě výrobků - Identifikace a řešení problémů s kvalitou výrobků a přispívání k jejich řešení - Dodržování standardů a předpisů v oblasti metrologie a kvality Toto je skvělá příležitost do nové výrobní haly, tak neváhejte a pošlete mi... (45000 - 50000 Kč)

MECHATRONIK l 1 SMĚNA - Hradec Králové
2023-03-21 - T&P Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Už nechcete pracovat ve více směnném režimu? Rádi byste našli pracovní uplatnění na 1 směnu pro dynamicky rozvíjející se firmu? Máte vzdělání technického směru a chcete se stát součástí firmy s bohatou tradicí? HLEDÁME MECHATRONIKA! Vaši náplní práce bude: - Sestavování, montáž, zapojování a oživování řídicích obvodů, ovládacích prvků a dalších komponent - Orientace v ovládacích, řídících a regulačních prvcích a principech regulace v automatizační technice - Orientace v technické dokumentaci a normách, vedení provozně- technické dokumentace - Dodržování bezpečnosti při obsluze a práci na elektrickém zařízení, ochrana před úrazem elektrickým proudem Pošlete nám svůj životopis a přidejte se do týmu! Requirements: - vzdělání technického směru - znalost pneumatických a hydraulických mechanismů - orientace ve výkresové dokumentaci a kusovníku - manuální zručnost, pečlivost a samostatnost Benefits: - 5 týdnů dovolené... (30000 - 35000 Kč)

SPECIALISTA NÁKUPU | SVITAVSKO - Hradec Králové
2023-03-02 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Umíš nakupovat strategicky a komunikuješ v AJ? Pro úspěšnou společnost, která se ve svém oboru řadí mezi přední výrobce na evropském trhu, hledáme kandidáta do oddělení nákupu. Realizujte se v oblasti designu! Náplň práce: - tvorba nákupní strategie - správa nákupních podmínek - komunikace s tuzemskem i zahraničím - vyhledávání nových příležitostí v nákupu a vyjednávání s dodavateli - zastřešení výrobních materiálových vstupů - spolupráce s ostatními odděleními Requirements: - SŠ vzdělání (technického směru výhodou) - praxe v oblasti nákupu - komunikativní AJ - velmi dobrá znalost práce na PC - komunikativnost, přesnost a samostatnost Preferujeme nástup IHNED. Benefits: - odpovídající mzdové ohodnocení - roční bonusová složka - zázemí moderní společnosti - působnost v oblasti nejmodernějších technologií - příspěvky na kulturní služby a jazykové kurzy - příspěvky na stravování - výhodná volání (40000 - 45000 Kč)

FINANČNÍ ÚČETNÍ | SVITAVSKO - Hradec Králové
2023-03-02 - Pro Hradec Kralove (GR) - grafton.cz
Pro prosperující společnost se zahraničním zastoupením hledáme zkušenou osobu do finanční účtárny. Zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí stabilní společnosti, která si zakládá na moderních technologiích. Náplň práce: - vedení podvojného účetnictví - evidence a účtování daňových dokladů (faktury za materiál, služby tuzemské i zahraniční, pokladna, majetek) - zpracování účetních závěrek - DPH včetně kontrolního hlášení - zodpovědnost za účetní audity - příprava pokladů pro přiznání k dani z příjmu Requirements: - ekonomické vzdělání - zkušenosti v oblasti účetnictví a zpracování DPH Benefits: - roční bonusová složka - zázemí moderní společnosti - působnost v oblasti nejmodernějších technologií - příspěvky na kulturní služby a jazykové kurzy - příspěvky na stravování - výhodná volání (40000 - 45000 Kč)

PRACOVNÍK PÉČE O VOZY - HRADEC KRÁLOVÉ (A10934) - Hradec Králové
2023-03-17 - AURES Holdings a.s. - flek.cz
Baví vás práce s auty? Jste absolvent bez pracovních zkušeností nebo hledáte nové uplatnění? Připojte se do našeho profesionálního týmu, který vás přátelsky přivítá a zaškolí. Staňte se součástí prestižní nadnárodní společnosti, která je jedničkou na trhu. * Čištění exteriérů a interiérů vozů * Péče o čistotu prodejní plochy * Péče o čistotu vozů na prodejní ploše * Drobné převozy aut Požadujeme: * ŘP sk. B * Ochotu pracovat na krátký/dlouhý týden * Práci s nasazením - bonusy za výkon * Ochotu pracovat i ve venkovních prostorách - počet míst - 1 Nabízíme: * Mzdu až 28 000 Kč a možnost výdělku nad standard mzdy * Práci ve stabilní společnosti * Širokou škálu benefitů (multisport karta, slevy na firemní produkty, slevy na sport, kulturu, cestování) * Práci v přátelském kolektivu * Možnost profesního růstu

Obchodní zástupce/zástupkyně ve školství - Hradec Králové
2023-03-21 - ATP Agency s.r.o. - personalka.cz
Staňte se součástí našeho týmu Hledáme právě Vás? Máte pocit, že potřebujete změnu? Přehodnotili jste svoje hodnoty a chcete mít pohodovou a milou práci? Pracovat tak, aby Vás práce naplňovala? Chcete zažít pocit, že jste součástí naší firemní rodiny? Vlastníte auto a živnostenský list? Koho vlastně hledáme? Máme zájem o obchodního zástupce, zástupkyni se zkušenostmi z oboru. Který/á ví, jak to v terénu chodí Který/á rád/a komunikuje s lidmi Který/á pracuje samostatně Který/á je systematický/á Který/á zasílá reporty ze schůzek 1x za týden Který/á je na schůzce vždy profesionální Který/á je dochvilný/á Který/á umí přinést poznatky z terénu Který/á si umí plánovat schůzky Který/á se nevzdává při prvním nezdaru v terénu Který/á má výdrž a dotahuje věci do konce Chceme parťáka, parťačku, kterého/kterou bude bavit pracovat v oboru školství, můžete být i bývalý učitel, který hledá jinou náplň svého života...

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.