Search a job

5981 jobs found.

Masér - Bratislava
2020-09-14 - PREMIUM FIT, s.r.o. / Fitness Club - Golem / - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - zabezpečenie starostlivosti o klientov fitness centra, - masérske služby Zamestnanecké výhody, benefity - vstup do fitka zdrarma - značkový fitness outfit - možnosť kariérneho rastu -...

Asistentka - Bratislava
2020-09-14 - LOCK service s.r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Prezentácia a predaj bezpečnostných systémov na predajni v Bratislave. Tvorba cenových kalkulácií a ponúk. Predaj bezpečnostných dverí Sherlock. Informácie o výberovom konaní Hľadáme mladú energetick... (800 €)

Grafik - Bratislava
2020-09-14 - GAS product & services a.s. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Hľadáme do nášho marketingového tímu šikovného, pozitívne naladeného interného grafika a to: - kreatívneho juniora s praxou minimálne 2 roky, ktorý má všestranné skúsenosti s grafickým dizajnom... (1200 €)

Montážnik - Bratislava
2020-09-05 - EDSTREX s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Iné výhody: Vieme pomôcť s ubytovaním ihneď pri firme. + zabezpečenie ubytovania Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 1200 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 25. 8. 2020 Dátum poslednej aktualizácie: 11. ... (1200 €)

Sanitár - Bratislava
2020-09-14 - Univerzitná nemocnica Bratislava - jobkontakt.sk
- bežná náplň práce sanitára na rôznych oddeleniach a klinikách v Nemocnici Ružinov, Nemocnici akad. L. Dérera, Kramáre, Nemocnici sv. Cyrila a Metoda, Petržalka, Nemocnici Staré Mesto alebo Špecializovanej geriatrickej nemocnice Bratislava sanitárske vzdelanie Sanitár - z... (696 €)

Cukrovinkár - Bratislava
2020-09-14 - S and R, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Výroba pekárskych a cukrárskych výrobkov - cukroviniek, rôznych druhov chleba, koláčov a iných produktov z múky. Ponúkané výhody - odmeny od... (700 €)

Pekár - Bratislava
2020-09-14 - S and R, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Výroba chleba, čerstvého pečiva a koláčov. Ponúkané výhody - odmeny od výkonu - malý kolektív, osobný prístup ... (700 €)

Lekár - Bratislava
2020-09-12 - Onkologický ústav sv. Alžbety, s.r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Diagnostika a liečba nádorových ochorení na Klinike radiačnej onkológie SZU a OÚSA . Liečba nádorových a nenádorových ochorení mozgu, maxilofaciálnej oblasti krku a oka. Zamestnanecké výhody, benefity... (1267 €)

Učiteľka - Bratislava
2020-09-12 - Numberone ,s.r.o. - brigada.sk
Dlhodobá brigáda popri štúdiu v detskom centre. Ba Stare mesto. Deti do 6r. predškolská pedagogika, špec. min. stredná škola , malý kolektív. Kontakt: ****@*****.*** aj pre absolventa, ext. študenta. Nástup možný ihneď. (4 €/hod)

RA Manager - Bratislava
2020-09-29 - Novartis - evelist.org
Company Novartis Description Job Description Ensure regulatory compliance by timely and quality submissions related to medicines life cycle (renewals, variations and transfers) to SUKL according to internal SOP and legislation Prepare high quality translations...

Quality Manager - Bratislava
2020-09-29 - Hewlett Packard Enterprise Company - evelist.org
Company Hewlett Packard Enterprise Company Description Quality ManagerBratislava APPLY + Overview + What you need to know about the job + Testimonials + Related Content At Hewlett Packard Enterprise, we bring together the brightest minds to create breakthrough...

Master Shopper - Bratislava
2020-09-29 - Mondelez International - evelist.org
Company Mondelez International Description • *Job Description** • *Are You Ready to Make It Happen at Mondelēz International?** • *Join our Mission to Lead the Future of Snacking. Make It Possible.** You will act as a Master Shopper in the centralized Marketing...

Samostatný účtovník - Bratislava
2020-09-29 - Panta Rhei, s.r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti • účtovanie bežnej pridelenej agendy spoločnosti • aktívna spolupráca na spracovaní mesačných, štvrťročných a ročných daňových a účtovných povinností (DPH, DzPPO, účtovná závierka, DzMV, zrážková ... (900 - 1100 €)

Čašník, servírka - Bratislava
2020-09-29 - ALBRECHT Services, s. r. o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti prípravné práce pred začatím prevádzky, zodpovednosť za svoj rajón, vybavovanie objednávok, vynášanie objednávok, jedál a nápojov, v rámci raňajok, obedov a večerí, realizácia firemných eventov, prebranie... (700 €)

Senior Recruiter - Bratislava
2020-09-29 - STARSTAFF, s.r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - Aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov - Komunikácia s kandidátmi telefonicky a e-mailom - Preselekcia kandidátov a následný prescreening podľa požiadaviek - Spracovávanie agendy s tým súvisiacou... (1000 €)

Hlavný účtovník - Bratislava
2020-09-29 - Grafton Slovakia s.r.o. - profesia.sk
Náplň práce Hľadáme samostatného komplexného účtovníka do menšej spoločnosti, ktorý už účtoval vo viacerých firmách a preberie zabehnutú agendu, ideálne asap. Čo bude Vašou úlohou?- Budete zastrešovať podvojné účtovníctvo spoločnosti - Príprava DPH a daňových priznan... (1600 - 2200 €)

Chirurg, Bratislava - Bratislava
2020-09-29 - VLADEX, s.r.o. - ponuky.sk
Náplň práce V novootvorenej klinike v Bratislave ponúkame pracovné miesta pre chirurgov. Požaduje sa prax v odbore. Práca na plný, alebo skrátený úväzok. Mzda: 2000 EUR / mes. Skúšobná doba 3 mesiace. Znalosť ruštiny je výhodou. V prípade záujmu nás kontaktujte... (2000 €)

Recepčná vo fitness - Bratislava
2020-09-29 - BOD, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - priama komunikácia so zákazníkmi, - starostlivosť o čistotu recepcie a priestoru fitness centra, - príprava nápojov, - poradenská činnosť v oblasti služieb fitness centra, - predaj drobného tovaru a pitného režimu... (1050 €)

Manipulant Bratislava - Bratislava
2020-09-29 - VLADEX, s.r.o. - ponuky.sk
Náplň práce Ponúkame prácu pre mužov a ženy na pozíciu manipulant/manipulantka. Náplň práce: nakladanie a vykladanie dielov. Požaduje sa dobrý zdravotný stav. Mzda 848-1200 €/mes.brutto. V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis. Email: ****@*****.***... (848 €)

SalesForce Specialist - Bratislava
2020-09-28 - Grafton Slovakia s.r.o. - profesia.sk
Náplň práce Pre IT spoločnosť, ktorá na svetovom trhu figuruje ako líder v rámci IT riešení a hardware-u hľadáme Saleforce špecialistu (Developer; Administrator, Konzultant), ktorý má ambíciu pokračovať v technickej pozícii a bude spolupracovať s vývojármi a testermi na... (2500 - 4000 €)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.