Search a job

1777 jobs found.

Kuchár Reštaurácie - Košice
2020-06-24 - Novitech Partner s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Vyučený kuchár Splnenie legislativnych podmienk platných pre túto pravovnú pozíciu Podmienky práce: Pracovná doba: 6,30 - do 16,00 Pracovná činnosť: Príprava raňajok a obedov hosti Hotela a Reštaurácie TeleDom Príprava jedál pre skupinov... (700 - 1000 €)

Lektor pre digitálne zručnosti - Košice
2020-06-15 - Novitech Partner s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: ~ Pokročilé skusenosti s aplikáciami pre tvorbu dokumentov a prezentácií, najmä pomocou Word, Excel, Powerpoint, PDF alebo ekvivalent ~Znalosť práce Office365 je vítaná Podmienky práce: ~Zaškolenie na online platformu zamestnávateľa ~Poskytnutie... (15 - 30 €/hod)

SKLADNÍK (KECHNEC) - Košice
2020-09-22 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Pre stabilnú zahraničnú automotive spoločnosť pôsobiacu v Kechneci hľadáme pracovníkov na pozíciu SKLADÍK S PLATNÝM PREUKAZOM VZV. NÁPLŇ PRÁCE: - príjem, skladovanie a evidencia materiálu - zásobovanie výrobných liniek materiálom - inventúry - balenie servisných dielov... (750 - 830 €)

HR Koordinátorka - Košice
2020-09-29 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Naštartuj svoju kariéru v oblasti HR a staň sa členom tímu INDEX NOSLUŠ: Pre našu pobočku v Košiciach hľadáme kolegyňu, ktorej pracovnou náplňou bude: Koordinácia pridelenej zákazky: - nábor a výber zamestnancov - vedenie telefonick... (800 €)

VALIDAČNÝ INŽINIER - Košice
2020-09-10 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky. Náš klient ponúka možnosť rozvíjať Vaše skúsenosti na pozícií VALIDATION ENGINEER. Vašou náplňou práce bude: - Príprava plánov a samotných validačných... (1500 €)

IT manažér - Košice
2020-09-07 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Zodpovedanie za činnosť IT oddelenia v rámci spoločnosti. Riadenie a správa informačných technológií a výpočtovej techniky. Podieľanie sa na tvorbe IT stratégie, implementácia a údržba. Plánovanie, organizácia, kontrola a vyhodnocovanie potrieb IT. Zabezpečenie dátovej bezpe... (1400 - 1800 €)

Projektant elektrických zariadení - Košice
2020-09-20 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
- Projektovanie distribučných eklektických vedení a distribučných transformátorových trafostaníc NN/VN - Zodpovednosť za projekčnú a výkresovú dokumentáciu - Projektovanie silnoprúdových elektroinštalácií v obytných a priemyselných objektoch - Zabezpečenie stavebných povolen... (1100 - 1600 €)

SUPERVÍZOR SKLADU - Košice
2020-09-16 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
- Koordinácia tímu podriadených pracovníkov (oddelenie skladu a expedície) - Organizácia práce a plánovanie pracovných zmien - Riadenie logistických tokov a aktivít spoločnosti v procesoch skladovania, príjmu a výdaja materiálu - Plánovanie expedície - Zodpovednosť za riadenie... (960 - 1200 €)

SAP Consultant - Košice
2020-09-27 - IBM International Services Centre s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: SAP Consultant Join IBM as SAP Consultant for the Global Business Services unit. We are looking for people with SAP modules knowledge, willing to participate on international implementation projects and maintenance support in near... (1900 €)

OPERÁTOR MONTÁŽE V KECHNECI - Košice
2020-09-22 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
- Obsluha montážnej linky - Kompletizácia finálneho produktu - Vizuálna kontrola a testovanie - Hlásenie porúch - Zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku Requirements: - SŠ vzdelanie resp. výučný list - Skúsenosti na pozícii operátor montáže, výroby- výhodou ... (750 - 830 €)

Recruitment Sourcer/Researcher - Košice
2020-09-15 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Do nášho košického tímu hľadáme novú posilu na pozíciu Recruitment Asistent/Researcher. Náplň práce: - Vyhľadávanie vhodných kandidátov v internej databáze, na pracovný portáloch a na sociálnych sieťach / Linkedln, Profesia, FB, apd. / - Komunikácia s kandidátmi telefonicky... (720 - 1100 €)

Predajca - NAY Košice - Košice
2020-09-28 - NAY a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Čo bude Tvojou náplňou práce? Tvoja práca bude veľmi aktívna, ale nepochybujeme, že ju zvládneš ľavou-zadnou. budeš predávať modernú elektroniku zákazníkom poskytovať poradenstvo každému nerozhodnému zákazníkovi a aktívne s ním komunikova... (730 €)

Supervízor údržby - Košice
2020-09-02 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
- Zodpovedá za chod strojov a zariadení - Organizuje a riadi pracovníkov strediska údržby strojov a zariadení - Podáva návrhy a podieľa sa na realizácií nákupu, implementácii, validácii nových strojov a zariadení - Vyhotovuje plán preventívnych opráv (týždenných, mesačných... (1000 - 1200 €)

Projektový inžinier kvality - Košice
2020-09-10 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Zabezpečenie implementácie zákazníckych požiadaviek na kvalitu v rámci projektov. Sledovanie kvality v projektovej fáze. Zavádzanie nábehu výroby z kvalitatívneho pohľadu s cieľom znižovania nepodarkovosti. Analýza nepodarkovosti a implementácia nápravných opatrení. Príprava... (1000 - 1300 €)

Prevádzkový pracovník Košice - Košice
2020-09-26 - McDonald's Slovakia spol. s r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Príjemných ľudí s chuťou pracovať v kolektíve Všeobecne požadované znalosti: - spoľahlivosť - zdvorilé a príjemné vystupovanie k zákazníkom i medzi sebou navzájom - chuť učiť sa nové veci - zmysel pre tímovú prácu - zodpovedný prí... (870 - 900 €)

Operátor výroby v Bratislave s ubytovaním! - Košice
2020-09-29 - Manuvia a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: obsluha výrobných strojov základné čistenie strojov priebežná kontrola kvality výrobkov triedenie materiálov zásobovanie linky Iné výhody: zálohy vo výške 40€ stravné lístky v hodnote 4,50€ zabezpečené ubytovanie práca ... (800 €)

OPERÁTOR VÝROBY - KOŠICE - Košice
2020-09-03 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Pre nášho klienta, ktorým je výrobná spoločnosť pôsobiaca v Košiciach hľadáme pracovníkov na pozíciu OPERÁTOR VÝROBY. NÁPLŇ PRÁCE: - výroba a montáž komponentov podľa pracovného postupu - vizuálna kontrola výrobku - balenie výrobku Requirements: - manuálna zručnosť ... (580 - 700 €)

Operátor výroby s ubytovaním - Košice
2020-09-26 - Manuvia a.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Výroba koberčekov do automobilov obsluha výrobných strojov balenie a ukladanie výrobkov priebežná kontrola kvality výrobkov vedenie jednoduchých záznamov o výrobe pomocné práce Iné výhody: Zabezpečené ubytovanie Práca na... (800 - 1100 €)

OPERÁTOR VÝROBY (KECHNEC) - Košice
2020-09-01 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
- Obsluha CNC strojov - nakladanie komponentov - Vykonávanie pracovných operácií podľa pokynov - Zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku - Kontrola výrobného procesu - Hlásenie porúch Requirements: - SŠ vzdelanie resp. výučný list - Skúsenosti na pozícii operá... (750 - 790 €)

PROCESNÝ INŽINIER V AUTOMOTIVE VÝROBE - Košice
2020-09-10 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
- Priprava a vypracovanie technologických parametrov a pracovných predpisov pre výrobné operácie - Vykonávať skúšky nových foriem a nástrojov pre nové nábehy/ technické zmeny/ preskladnenia výroby, - Vyroba vzoriek a predsériových dielov - Stanoviť spôsobilosti nových a ... (1100 - 1150 €)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.