Search a job

2489 jobs found.

Zdravotná sestra - Nitra
2021-11-08 - JTK medical s.r.o. - jooble
Požiadavky na zamestnanca: pracovitá, zodpovedná, samostatne pracujúca, komunikatívna Podmienky práce: práca v novovzniknutej ambulancii všeobecného lekára pre dospelých a geriatrie Pracovná činnosť: práca s ľuďmi, vedenie zdravotnej dokumentácie, práca s PC, odbery biologick... (850 - 900 €)

Bankár pre Nitru - Nitra
2021-11-27 - Tatra banka - jobangels.co
• Máš obľúbené miesto, kam rád chodíš na kávu? Skvelé cappucino, atraktívne priestory a obsluhu, ktorá sa na teba usmeje vždy, keď sa na ňu pozrieš? Predstav si, že takýto skvelý servis robíme aj v pobočkách Tatra banky. • Tvojou náplňou práce bude starostlivosť o našich klientov...

Bankár senior v Nitre - Nitra
2021-11-27 - Tatra banka - jobangels.co
• Si nadšený obchodník ? Máš skúsenosti s predajom produktov alebo služieb ? Vieš ako sa pýtať otázky tak, aby si zistil/a čo tvoj klient potrebuje? Chceš svoje schopnostivyužiť pri práci s prvotriednymi produktmi v atraktívnom bankovom prostredí? Ponúkame ti ideálnu prílež...

NN Poradca - Nitra - Nitra
2021-11-25 - NN Životná poisťovňa, a.s. - jobangels.co
Na čom Ti v práci naozaj záleží ? Záleží mi na tom, aby : to, čo robím malo zmysel moje úsilie bolo spravodlivo finančne ohodnotené, s možnosťou ovplyvnenia výšky mojej provízie môj pracovný čas bolo možné prispôsobiť životu a rodine moji kolegovia boli priateľskí a...

Hľadáme predavačov pyrotechniky! - Nitra
2021-11-27 - TRANSFER International Staff k.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - zabezpečenie bežného chodu prevádzky od jej otvorenia, skontrolovania dodaného a predaného tovaru - obsluha zákazníkov - práca s registračnou pokladňou - udržiavanie poriadku na pracovisku - práca na 2 zmenách: 07:00 - 14:00 14:...

Hľadáme nového kolegu na pobočku do Nitry - Nitra
2021-11-27 - NN Životná poisťovňa, a.s. - jobangels.co
V našom tíme v Nitre na pobočke radi privítame nového kolegu, ktorého bude tiež baviť poradenstvo v oblasti zabezpečenia seba aj rodiny v prípade nepredvídateľných životných situácií. Budeš mať pridelených klientov aj z našej databázy. Tvojou náplňou práce bude komunikácia ...

Prípravár výroby - Nitra
2021-11-23 - INOX PROCESS s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Vychystávanie jednotlivých pozícií laserových výpalkov do výroby. 1-zmenná 8 hod. pracovná doba. pondelok až piatok Informácie pre uchádzača: Svoje profesné životopisy s adresou a telefónnym číslom zasielajte cez formulár kliknut... (800 - 1100 €)

Montér - Nitra
2021-11-08 - INOX PROCESS s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Montáž. 1-zmenná 8 hod. pracovná doba pondelok až piatok Informácie pre uchádzača: Svoje profesné životopisy s adresou a telefónnym číslom zasielajte na mailovú adresu ****@*****.***. Všeobecne požadované znalosti: -... (800 - 1100 €)

Skladník/Skladníčka - Nitra
2021-11-18 - G-TEKT Slovakia, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • dekantovanie častí • presúvanie tovaru v rámci skladu • vykladanie a nakladanie tovaru z/do kamiónov • zásobovanie linky materiálom v reálnom čase • naskladňovanie/vyskladňovanie materiálu, paliet • obsluha vysokozdvižných ... (940 €)

Sales Engineer - Nitra
2021-11-18 - Keyence International Belgium NV/SA - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: • Developing your product line within your territory • Generating new leads and identifying opportunities for growth • Contacting potential and existing clients and building customer portfolio • Identifying client’s needs and providing... (1500 €)

Elektrotechnik - Nitra
2021-11-05 - MERCHANT, s. r. o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Oživovanie výrobných liniek a ich uvedenie do prevádzky (Slovensko, zahraničie) Inštalácia a zapájanie jednotlivých súčastí výrobných liniek Nastavenie parametrov elektrických komponentov priemyselnej automatizácie Práca s technickou... (1200 €)

Helpdesk advisor - Nitra
2021-11-12 - Kyndryl Services Slovensko, spol. s r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: As a passionate, talented advisor, you will be an integral part of this support team that will deliver a new (1500 €)

Stavbyvedúci VVN - Nitra - Nitra
2021-11-27 - Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE) - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme šikovného kolegu s úplným stredoškolským alebo vysokoškolským vzdelaním elektrotechnického zamerania, ktorý má odbornú spôsobilosť podľa § 23 bez obmedzenia napätia Vyhl. č 508/2009. Tímového hráča, ktorý bude pracovať s ... (1300 €)

Zvárač - potrubár - Nitra
2021-11-08 - INOX PROCESS s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Výroba dielov podľa výkresovej dokumentácie. Úkosovanie, heftovanie, zváranie rúr z čierneho a nerezového materiálu. 1-zmenná 8 hod. pracovná doba pondelok až piatok Informácie pre uchádzača: Svoje profesné životopisy s adresou... (1200 - 1900 €)

Zámočník - zvárač - Nitra
2021-11-08 - INOX PROCESS s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Výroba dielov podľa výkresovej dokumentácie. Stehovanie, zváranie, rovnanie, brúsenie dielov z nerezového materiálu a čierneho materiálu. 1-zmenná 8 hod. pracovná doba pondelok až piatok Informácie pre uchádzača: Svoje profesn... (1100 €)

Hypotekárny špecialista - Nitra
2021-11-05 - Ing. Antónia Janečková s. r. o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hypotekárny špecialista Pre zaistenie hypotekárneho servisu klientom hľadáme schopných obchodníkov vo viacerých lokalitách. Základné informácie: Odmeňovanie: zárobok od 700 Eur/mesačne a odmeny Termín nástupu: dohodou ... (800 - 2000 €)

Operátor/ka výroby - Nitra
2021-11-18 - SULCO Slovakia, s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - montáž klimatizácií pre automobilový priemysel - práca vhodná aj pre ženy, nejde o fyzicky náročnú prácu - práca v trojzmennej prevádzke Informácie pre uchádzača: Pokiaľ máte o pozíciu záujem, zavolajte nám v pracovných dňoch ...

Práca v sklade - Picker. Práca na dohodu. - Nitra
2021-11-27 - TRANSFER International Staff k.s. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - triedenie balíkov - skenovanie balíkov - chystanie balíkov - nakladanie balíkov do dodávok Všeobecne požadované znalosti: - pracovitosť - manuálna zručnosť - flexibilita - výpis z registra trestov Iné výhody: - možnosť týždenných...

Opravár vysokozdvižných vozíkov - Nitra
2021-11-12 - SERVIS VZV SABO s.r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme mechanika poľnohospodárskych strojov - automechanika. Podmienky na uchádzača: - technické zameranie - automechanik, autoelektrikár alebo mechanik poľnohospodárskych strojov - vodičský preukaz sk. B Nutná prax v oblasti... (1000 - 1400 €)

Operátor výroby - Nitra - Nitra
2021-11-12 - SGP - Sorting Group s. r. o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: - Montáž vzduchových systémov pre automobilový priemysel - Práca vo výrobe - Trojzmenný pracovný čas - Práca na živnosť Informácie pre uchádzača: Vopred ďakujeme za váš záujem. Oslovovať budeme len vybraných uchádzačov s pozvá...

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.