Search a job

1883 jobs found.

Odborný konzultant - Prešov
2021-08-04 - Prvá stavebná sporiteľňa, a.s. - jobangels.co
Odborný konzultant bude zabezpečovať: sprostredkovanie v oblasti stavebného sporenia servis stavebným sporiteľom komplexnú úverovú ponuku v oblasti stavebného sporenia konzultácie a sprostredkovanie v oblasti poistných produktov starostlivosť o klientov na zverenom území ...

Zubný lekár - Poliklinika ProCare Prešov - Prešov
2021-08-04 - ProCare Svet zdravia - jobangels.co
- poskytovanie ambulantnej zdravotnej starostlivosti v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie v odbore zubné lekárstvo, v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka a s ohľadom na práva pacientov Prijmeme zubného lekára aj bez praxe. ...

Kuriér foodpanda - Prešov
2021-08-04 - Foodpanda - jooble
Staň sa členom tímu foodpanda a buď pánom svojho času. Baví ťa šoférovanie a kontakt s ľuďmi? Tak toto je práca presne pre teba! Pracovný čas je možné si plánovať flexibilne, budeš mať k dispozícii firemné vozidlo a nástup je možný ihneď. V prípade záujmu nás priamo... (6 - 8 €/hod)

Hľadáme brigádnika greetera do predajne v Prešove - Prešov
2021-08-04 - PROPLUSCO spol.s r.o. - kariera.zoznam.sk
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste: Hľadáme šikovného, mladého, komunikatívneho brigádnika/brigádničku do zákazníckeho centra v Prešove. Tvojou úlohou bude: - aktívna komunikácia so zákazníkmi, - správne pridelenie zákazníka na správne pracovisko, kde ho už pracovn... (4,55 €/hod)

Balička - Prešov
2021-08-02 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
- obsluha baliacich strojov - odoberanie hotových spotrebiteľských balení a ich následne ukladanie do príslušných obchodných balení (kartónov, krabíc) - zodpovednosť sa správny druh zabalenej suroviny v príslušnom obale - zodpovednosť za správnu hmotnosť balenia výrobku ... (3,58 €/hod)

Zásobovač - Prešov
2021-08-02 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
- obsluha zásobovacích násypníkov a baliacich strojov - kontrola používaných zásobníkov počas pracovnej doby a kontrola doby trvania miešania zmesi - vizuálna kontrola surovín pred začatím zásobovania jednodruhovej suroviny alebo zmesi - váženie komodít podľa receptúry... (4 €/hod)

Elektromechanik - Prešov
2021-07-26 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
- príprava a zapájanie jednotlivých komponentov podľa dokumentácie a výrobnej objednávky - vizuálna kontrola zapojených komponentov - zabezpečovanie výrobných objednávok - práca s technickou dokumentáciou Requirements: - vyhláška §21, prípadne §22 alebo §23 výhodou ... (772 - 877 €)

Upratovačka - Prešov
2021-07-19 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
- každodenná sanitácia výrobných priestorov a skladovacích hál (podkrovie, I nadzemné podlažie, II nadzemné podlažie, suterén) - čistenie podláh, umývadiel, toaliet, výleviek a kľučiek na dennej báze - čistenie stien a vykurovacích telies na mesačnej báze - čistenie okien... (3,58 €/hod)

Montážny pracovník - Prešov
2021-08-03 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
- príprava montážnych súčiastok na základe objednávky - manuálne a strojárske operácie (strihanie, vŕtanie, brúsenie, rezanie závitov, odihlovanie) - montovanie súčiastok a ich následná kontrola podľa technickej dokumentácie Requirements: - strojárske alebo elektrotechnick... (739 €)

Elektromechanik s ubytovaním - Prešov
2021-07-26 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
- príprava a zapájanie jednotlivých komponentov podľa dokumentácie a výrobnej objednávky - vizuálna kontrola zapojených komponentov - zabezpečovanie výrobných objednávok - práca s technickou dokumentáciou Requirements: - vyhláška §21, prípadne §22 alebo §23 výhodou ... (739 €)

Inžinier dodávateľskej kvality - Prešov
2021-08-02 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
- Zabezpečenie a riadenie kvality nakupovaných dielov a vstupnej kontroly. - Riadenie reklamácií, sťažností a pripomienok na dodávateľov. - Vyžadovanie a overovanie nápravných a preventívnych opatrení ku vzniknutým problémom. - Eskalovanie problémov s dodávateľmi. - Vykon... (1300 €)

Operátor výroby - Prešov
2021-07-16 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
- Výroba a montáž plastových, hliníkových okien podľa objednávky - Manipulačné práce - Odstraňovanie vzniknutých drobných závad a porúch - Obsluha výrobných zariadení - Kontrola kvality vstupných a výstupných materiálov - Dodržiavanie BOZP, PO - Dodržiavanie výrobných ... (4,53 €/hod)

Senior \ - Prešov
2021-07-14 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Pre nášho významného klienta hľadáme skúseného Senior (1400 €)

Mechanik - Prešov
2021-08-04 - ManpowerGroup Slovensko s.r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - zodpovednosť za všetky servisné práce v dielni MAN - oprava nákladných motorových vozidiel v súlade s technologickými postupmi - diagnostika chýb a ich odstránenie - práca s diagnostickými pr... (1000 €)

Zvárač - Prešov
2021-08-04 - KIPECH Mounting s. r. o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Samostatné zváranie podľa výkresovej dokumentácie. Požadované vzdelanie Stredné odborné vzdelanie Dĺžka praxe aspoň 3 roky (6,25 €/hod)

Predavačka - Prešov
2021-08-04 - Beata Klingová - BEBA JEANS - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Predavačka v zn.predajni-Levis,Wrangler,Lee,Mavi Požadované vzdelanie Stredné odborné vzdelanie Dĺžka praxe bez požiadavky na odbornú prax (3,8 €/hod)

Údržbár - Prešov
2021-08-04 - KARMEN - veľkoobchod potravín s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce - údržba budov, objektov a zariadení v prevádzkyschopnom stave, - oprava drobných porúch, - výmena náhradných dielov, drobné opravy a rekonštrukcie súvisiace s údržbou a prevádzkyschopnosťou budov, objektov a zariadení,- ... (739 €)

Stomatológ - Prešov
2021-08-04 - SPIRIDION DENT, s. r. o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 1087 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 4. 8. 2021 Dátum poslednej aktualizácie: 4. 8. 2021 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na neurčitý čas Pracovná oblasť: Zdravotníctvo Náplň (druh... (1087 €)

Aranžer - Prešov
2021-08-03 - Sisi, s.r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti predaj kvetov a doplnkov, viazanie kytíc, aranžovanie, pomocné práce Zamestnanecké výhody, benefity stravne listky ,odmeny Informácie o výberovom konaní NEMUSÍ BYŤ VYUČENÝ ARANŽÉR Predpokladan... (650 €)

Výčapník - Prešov
2021-08-03 - Tatra Gastro Group s.r.o. - profesia.sk
Informácie o pracovnom mieste Náplň práce, právomoci a zodpovednosti Chceš zmenu? Poď k nám a zaži s nami Dobré Časy! V modernom pube plnom remeselného pivka a poctivého domáceho jedla Ťa určite čakajú Dobré Časy. Nájdeš sa v historickej budove, plnej dobrôt a nekon... (1000 €)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.