LAKÝRNÍK | KAPLICE

This ad is located on the portal: grafton.cz.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

LAKÝRNÍK | KAPLICE - České Budějovice
2022-08-01 - České Budějovice Grafton - grafton.cz
Máte zkušenosti s mokrým nebo suchým lakováním? Pošlete nám svůj životopis nebo si zavolejte o více informací (***) ***-****. Hledáme totiž LAKÝRNÍKA, který bude mít na starosti: - lakování plechů a konstrukcí práškovou barvou - práce v ruční práškové kabině - přípravu dílů... (23000 - 26000 Kč)

View complete job offer

880 jobs found.

LAKÝRNÍK | KAPLICE - České Budějovice
2022-08-01 - České Budějovice Grafton - grafton.cz
Máte zkušenosti s mokrým nebo suchým lakováním? Pošlete nám svůj životopis nebo si zavolejte o více informací (***) ***-****. Hledáme totiž LAKÝRNÍKA, který bude mít na starosti: - lakování plechů a konstrukcí práškovou barvou - práce v ruční práškové kabině - přípravu dílů... (23000 - 26000 Kč)

Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Kaplice - OZP - Kaplice, Jihočeský kraj
2022-08-15 - D.I.SEVEN, a.s. - diseven.cz
Kaplice, Práci budete vykonávat na vrátnici., Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Možnost náborového příspěvku po zkušební době, Příspěvek na dopravu do zaměstnání, Kontakt: Romana Tupá, Telefon... (115 Kč/hod)

Manažer Kvality | Kaplice - Kaplice, Jihočeský kraj
2022-08-11 - Grafton Recruitment s.r.o. - jenprace.cz
Co od Vás očekáváme: Hledáme zkušeného MANAŽERA KVALITY, který se nebojí vést tým lidí a vyzná se v dodavatelské i zákaznické kvalitě. Do společnosti se sídlem v Kaplici hledáme kandidáty se zkušenostmi z KVALITY, kteří budou mít na starosti: nastavení procesů...

OBSLUHA CNC STROJŮ (Kaplice) - Kaplice, Jihočeský kraj
2022-08-14 - HAUSER spol. s r.o. - jenprace.cz
...pojištění / penzijní spoření ~ Věrnostní prémie za odpracovanou dobu ~ Příspěvek na dětské letní tábory ~ Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity ~ Zdarma očkování proti chřipce ~ Finanční odměny za zlepšovací návrhy ~ Místo práce: Kaplice... (30000 - 38000 Kč)

ZÁMEČNÍK - letování plamenem výhodou (Kaplice) - Kaplice, Jihočeský kraj
2022-08-14 - HAUSER spol. s r.o. - jenprace.cz
...pojištění / penzijní spoření ~ Věrnostní prémie za odpracovanou dobu ~ Příspěvek na dětské letní tábory ~ Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity ~ Zdarma očkování proti chřipce ~ Finanční odměny za zlepšovací návrhy ~ Místo práce: Kaplice... (32000 - 38000 Kč)

Lakýrník - Tachov, Plzeňský kraj
2022-08-11 - BHS CORRUGATED Fertigungs, Montage, Service, s.r.o. - jenprace.cz
O nás Firma BHS CORRUGATED se zabývá výrobou papírenských strojů, včetně jejich montáží a servisem. V současné době hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici. Náplň práce: ~ Lakování kovových výrobků Co od Vás očekáváme: Předchozí zkušenost z oblasti... (30000 - 40000 Kč)

Osobní bankéř/ka - Kaplice - Kaplice, Jihočeský kraj
2022-07-20 - Česká spořitelna - welcometothejungle.com
### JAK TO U NÁS CHODÍ? * pečujeme a plníme přání - naším posláním je poskytnout klientům špičkovou péči a služby * nasloucháme a nabízíme - ptáme se na potřeby klientů a vybíráme pro ně vhodný produkt * budujeme vztahy - jsme především partneři a na klienty netlačíme a...

Lakýrník/Lakýrnice - Javorník, Olomoucký kraj
2022-08-11 - WAREX spol. s r.o. - jenprace.cz
O nás Spojte své dovednosti s ryze českou společností WAREX. Získejte jistotu silné společnosti a podílejte se na rozvoji českých výrobků. Warex to je 30 let tradice na trhu výroby obytných, sanitárních i speciálních kontejnerů. Co Vám můžeme nabídnout: až 50 ...

SEŘIZOVAČ CNC OHÝBACÍCH NEBO VYSEKÁVACÍCH STROJŮ (Kaplice) - Kaplice, Jihočeský kraj
2022-08-14 - HAUSER spol. s r.o. - jenprace.cz
...pojištění / penzijní spoření ~ Věrnostní prémie za odpracovanou dobu ~ Příspěvek na dětské letní tábory ~ Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity ~ Zdarma očkování proti chřipce ~ Finanční odměny za zlepšovací návrhy ~ Místo práce: Kaplice... (40000 - 50000 Kč)

Průmyslový elektrikář - Kaplice - Kaplice, Jihočeský kraj
2022-08-06 - NPR.Construction.cz s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Hledáme vhodné uchazeče na pozici průmyslový elektrikář. Vaší pracovní náplní bude montáž a zapojování nových rozvodových skříní podle výkresové dokumentace. Montáž a zapojení drátů a kabelů do rozvaděčů pro vstřikovací lisy. Požadujeme: ... (240 - 300 Kč/hod)

Lakýrník - Josefův Důl, Středočeský kraj
2022-08-10 - Partner automotive s.r.o. - jenprace.cz
...společnost Partner automotive s.r.o., která se zabývá mokrým lakováním a práce s tím spojené, hledáme vhodné kandidáty na pozici lakýrník. Co od Vás očekáváme: Manuální zručnost, dobrý zrak, samostatnost a preciznost. Praxe v oboru nutností.   Náplní... (30000 - 40000 Kč)

Lakýrník / Lakýrnice nábytku - Zdiby, Středočeský kraj
2022-08-15 - SAPHO - jenprace.cz
...naleznete vše potřebné k zařízení a vybavení do koupelen. Momentálně hledáme nového kolegu/kolegyni do týmu, a to na pozici: Lakýrník / Lakýrnice nábytku …..pomáhejte nám tvořit jedinečný nábytek do koupelny! Proč právě k nám? Jsme ryze česká společnost s...

Výrobní delník Kaplice - Kaplice, Jihočeský kraj
2022-08-03 - NPR.Construction.cz s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Různorodé činnosti při výrobě a montáži chladírenského nábytku a zařízení Montáž a kompletace výrobků Obsluha strojů ve výrobě Manipulace s materiálem a výrobky (zaskladňování, vyskladňování, balení dílů) Požadujeme: Ochota práce na 2 směny ... (120 - 170 Kč/hod)

Lakýrník - přípravář - Mladá Boleslav
2022-08-11 - Mosolf Automobillogistik s.r.o. - jenprace.cz
...výkonu práce: DOBROVICE u Mladé Boleslavi. Náplň práce: ~ Lakování autodílů  Co od Vás očekáváme: Vyučení v oboru lakýrník nebo obdobném Praxe velkou výhodou ŘP sk. B výhodou, nikoliv podmínkou Co Vám můžeme nabídnout: Zázemí...

Lakýrník - Brno
2022-08-09 - ESB Rozvaděče, a.s. - jenprace.cz
...Náplň práce: Víte, co je práškové lakování a už jste s ním pracovali? Jste vyučený lakýrník? O to líp :-). Potřebujeme posílit náš současný tým v lakovně, tak nám napište! Běžná náplň práce: lakování dílů práškovými barvami obsluha lakovací linky... (28000 - 31000 Kč)

Mechanik Kaplice - Kaplice, Jihočeský kraj
2022-08-03 - NPR.Construction.cz s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Hledáme nové kolegy na pozici montážní dělník, Vaší náplní práce bude Osazování a montáž rozvaděčů – práce podle dokumentace Výroba a opracování kabelů Požadujeme: Vzdělání v jakémkoliv technickém oboru Pečlivost, samostatnost, ... (145 - 225 Kč/hod)

Montér - Kaplice - Kaplice, Jihočeský kraj
2022-07-27 - EG.D, a.s. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Náplň práce: provádění manipulací na zařízení VN a NN, provádění úkonů dle Řádu preventivní údržby, zajišťování pracoviště, vymezení a odstranění poruchy, běžné opravy, prohlídky zařízení, vytyčování sítí a pod. kontrola činnosti zhotovitelů... (26650 - 42497 Kč)

Elektrikář Kaplice - Kaplice, Jihočeský kraj
2022-07-19 - NPR.Construction.cz s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Hledáme vhodné uchazeče na pozici Elektrikář. Jedná se o různé elektro činnosti dle Vašeho zaměření a Vašich zkušeností, například instalace kabelových svazků, montáž osvětlení, práce na rozvaděčích – výroba, kontrola zapojení nebo údržba strojů... (145 - 260 Kč/hod)

Skladník/lakýrník - Kuřim, Jihomoravský kraj
2022-08-12 - Designer Werk s.r.o. - jenprace.cz
O nás Jsme malý přátelský kolektiv a žije to u nás. Vyrábíme zakázkové konstrukce a výrobky pro naše zákazníky. Dynamika a pracovitost jsou u nás na denním programu. Náplň práce: ~ Do našeho kolektivu hledáme kolegu, který by vedl a organizoval sklad, staral by... (25000 - 30000 Kč)

Svářeč Plamen Kaplice zk. 311 - Kaplice, Jihočeský kraj
2022-08-03 - NPR.Construction.cz s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Hledáme vhodné uchazeče na pozici svářeč plamenem. Jedná se o různorodé svářečské práce při výrobě chladírenského nábytku Např. letování mědi, svařování nerezu. Požadujeme Požadujeme: Technické myšlení nebo vzdělání, platné svářečské oprávnění... (145 - 260 Kč/hod)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.