Operátorka zpracování zásilek

This ad is located on the portal: jooble.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Operátorka zpracování zásilek - Plzeň
2021-06-15 - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. - jooble
Informace o pracovním místě Hledáme uchazeče na volnou pracovní nabídku operátora zpracování zásilek. Práce není fyzicky náročná, je vhodná spíše pro ženy. Každý bude kompletně zaučen. Pracuje se od pondělí do pátku na dvě směny. Vykonávat práci je možné na hlavní ... (22500 - 26000 Kč)

View complete job offer

9276 jobs found.

Operátorka zpracování zásilek - Plzeň
2021-06-15 - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. - jooble
Informace o pracovním místě Hledáme uchazeče na volnou pracovní nabídku operátora zpracování zásilek. Práce není fyzicky náročná, je vhodná spíše pro ženy. Každý bude kompletně zaučen. Pracuje se od pondělí do pátku na dvě směny. Vykonávat práci je možné na hlavní... (22500 - 26000 Kč)

Operátorka zpracování zásilek - Šťáhlavy, Plzeňský kraj
2021-05-28 - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. - jooble
Náplň práce: Hledáme uchazeče na volnou pracovní nabídku vybalování a balení balíčků. Práce není fyzicky náročná, je vhodná spíše pro ženy. Každý bude kompletně zaučen. Pracuje se od pondělí do pátku na dvě směny. Vykonávat práci je možné na hlavní pracovní poměr nebo... (22500 - 26000 Kč)

Operátorka zpracování zboží, letní brigáda - Plzeňský kraj
2021-06-01 - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. - jooble
Nabízíme jednoduchou práci, určenou především pro ženy. Důkladné zaškolení je samozřejmostí. Svoz je zajištěný z Rokycan a Nepomuku, z Plzně můžeš využít MHD. Pracoviště v moderní, čisté hale, k dispozici budete mít i zázemí vybavené jídelny. Pracuje se od pondělí do... (20000 - 22000 Kč)

Operátorka zpracování zboží - Plzeň
2021-06-21 - Triangle Recruitment CZ s.r.o. - jenprace.cz
...máš jisté! NÁPLŇ PRÁCE: - Kontrola, manipulace a třídění oděvů (třídění dle druhů, barev, velikostí,..) - Rozbalování a balení zásilek - Třídění zboží - Kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC - Skenování kódu, tisk etiket - Odstraňování drobných závad POŽADUJEME...

Operátorka zpracování s ubytováním, náborový příspěvek - České Budějovice
2021-06-17 - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. - jooble
...okolí) * nadstandardní příplatky nad rámec zákona Pracovní náplň Hledáme uchazečky na volnou pracovní nabídku operátorky zpracování zásilek. Práce není fyzicky náročná, je vhodná spíše pro ženy. Každý bude kompletně zaučen. Pracuje se od pondělí do pátku na dvě... (22500 Kč)

Operátorka zpracování zboží, náborový příspěvek - Tábor
2021-06-17 - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. - jooble
...) * nadstandardní příplatky nad rámec zákona Pracovní náplň Hledáme uchazečky na volnou pracovní nabídku operátorky zpracování zásilek. Práce není fyzicky náročná, je vhodná spíše pro ženy. Každý bude kompletně zaučen. Pracuje se od pondělí do pátku na dvě... (22500 Kč)

Zpracování zásilek, mzda 20 000,- Kč čistého, stravenky - vhodné pro ženy i jako letní brigáda - Plzeň-město
2021-06-21 - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. - personalka.cz
...Hledáme uchazeče na volnou pracovní nabídku operátora zpracování zásilek ve Šťáhlavech. Práce není fyzicky náročná, je vhodná spíše pro ženy . Každý bude kompletně zaučen. Pracuje se od pondělí do pátku na dvě směny (ranní/odpolední). Vykonávat práci je možné... (22500 - 25000 Kč)

Operátorka řásnění - České Budějovice
2021-06-11 - Trenkwalder a.s. - hitprace.cz
* obsluha řásnícího stroje na výrobu umělých střívek * vizuální kontrola * práce vhodná spíše pro ženy * balení finálních výrobků * 12ti hodinové směny, krátký a dlouhý týden Nabídka: * příplatky: za noční a víkendové směny 30Kč/hod * 1x ročně Flexipass 1 500Kč * ... (23000 Kč)

Zpracování zásilek v zázemí pošty - Slavičín - Slavičín, Zlínský kraj
2021-06-22 - Česká pošta, s.p. - personalka.cz
...profesionální přístup k jednání s lidmi, kterými můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh. Zpracování zásilek v zázemí pošty - Slavičín Popis pozice: práce v zázemí poštovního provozu evidence zásilek do PC, manipulace se...

Zpracování balíkových zásilek - Brno-sever - Brno
2021-06-22 - Česká pošta, s.p. - personalka.cz
...uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh. Zpracování balíkových zásilek - Brno-sever Vaší pracovní náplní bude: práce v zázemí poštovního provozu vykládka a nakládka zásilek z/do...

Operátor/operátorka výroby / Ostatní pracovníci na zpracování plechu - Velemyšleves, Ústecký kraj
2021-06-16 - GESTAMP LOUNY s.r.o. - pracomat.cz
místo výkonu práce:Průmyslová zóna Triangle č.p. 61 Velemyšleves třísměnný + nepřetržitý provoz Náplň práce: Obsluha poloautomatických strojů - laser, horký lis, svařovací roboti požadujeme: dobrý zdravotní stav (práce ve stoje), kontakt: ****@*****.*** ... (20000 Kč)

Zpracování balíkových zásilek - Brno-sever - Brno
2021-06-22 - Česká pošta - welcometothejungle.com
### Vaší pracovní náplní bude: * práce v zázemí poštovního provozu * vykládka a nakládka zásilek z/do vozidel, manipulace se zásilkami * snímání a vážení zásilek, kontrola dat v PC * práce v ranní nebo odpolední směně ### Co byste měl mít? * trestní bezúhonnost * alespoň...

Operátor/operátorka CNC strojů - Traplice, Zlínský kraj
2021-06-19 - MIPEXA s.r.o. - personalka.cz
Firma Mipexa se sídlem v Traplicích přijme zaměstnance/zaměstnankyni na pozici operátor/ka CNC strojů. Nabízíme: ~ zázemí moderní firmy ~ odborný rozvoj ~ zajímavé platové ohodnocení s možností růstu ~13. plat ~5 týdnů dovolené ~ příspěvek na stravu ... (24500 - 29200 Kč)

Operátorka řásnění - České Budějovice
2021-06-14 - Trenkwalder Česká Republika - hitprace.cz
Náplň práceobsluha řásnícího stroje na výrobu umělých střívekvizuální kontrolapráce vhodná spíše pro ženybalení finálních výrobků12ti hodinové směny, krátký a dlouhý týdenVáš profilspolehlivostzručnostpečlivostodpovědnostdobrý zdravotní stavNaše nabídkapříplatky: za noční...

Zpracování zásilek v zázemí pošty - Slavičín - Slavičín, Zlínský kraj
2021-06-07 - Česká pošta - vimvic.cz
...Popis pozice: práce v zázemí poštovního provozu evidence zásilek do PC, manipulace se zásilkami zpracování zásilek od hromadných podavatelů zkrácený úvazek na cca 4 hodiny denně (po - pá), odpolední směny Požadujeme: nejlépe maturitu ze SŠ trestní...

Zpracování zásilek v zázemí poštovního provozu - Jihlava - Jihlava
2021-06-22 - Česká pošta, s.p. - personalka.cz
...uplatnit svůj profesionální přístup, kterým můžete změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh. Zpracování zásilek v zázemí poštovního provozu - Jihlava Co bude Vaší náplní práce? ~ práce v zázemí poštovního provozu ~ vykládka / nakládka...

Pracovník- Třídění zásilek - Německo
2021-06-18 - Arwa Personaldienstleistungen - jooble
Skladník- GERA (Thüringen) NÁSTUP IHNED Vaše úkoly: - vykládka a nakládka zboží - balení Co uvítáme: - připravenost k práci - dobrá fyzická kondice Nabízíme: - atraktivní hodinovou mzdu - práci na plný úvazek - možnost zajištění ubytování... (11 - 13 €/hod)

Třídič balíkových zásilek - Plzeň - brigáda - Plzeň
2021-06-17 - Česká pošta, s.p. - hitprace.cz
Informace Náplň práce: - vykládka / nakládka balíkových zásilek (kusově až 30 kg) - následné zpracování zásilek (manipulace, ruční / strojní třídění) - práce v denních (6:00 - 18:00) / nočních směnách (18:00 - 6:00)Co od vás očekáváme- fyzická zdatnost, - spolehlivost... (138 Kč/hod)

Operátorka, nástup 20000,- Kč čistého, nábor. příspěvěk 5000Kč - Praha
2021-06-06 - ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. - hitprace.cz
Hledáme uchazeče na volnou pracovní nabídku operátora zpracování zásilek. Práce není fyzicky náročná, je vhodná spíše pro ženy. Každý bude kompletně zaučen. Pracuje se od pondělí do pátku na dvě směny (ranní/odpolední). Vykonávat práci je možné na hlavní pracovní poměr... (22500 - 26000 Kč)

Doručovatel/ka zásilek - Prachatice - Prachatice, Jihočeský kraj
2021-06-18 - Česká pošta, s.p. - jenprace.cz
Jak vypadá náš pracovní den Každé ráno si připravíme dopisy, balíčky, letáky a rozdělíme je podle svého rajonu tak, aby se dobře roznášely. Celou směnu je pak na čerstvém vzduchu doručujeme. Někdy klientům poradíme, jaké další služby mohou využít. Po návratu předáme nedoručené...

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.