IT TECHNIK pro výrobní společnost

This ad is located on the portal: jenprace.cz.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

IT TECHNIK pro výrobní společnost - Ústí nad Labem
2022-01-14 - JOB LEADER EUROPE s.r.o. - jenprace.cz
Náplň práce: - instalace a správa počítačových technologií - podpora koncových uživatelů v kancelářském a výrobním prostředí s 24/7 provozem - diagnostika, servis a opravy HW, SW - správa mobilních zařízeni Windows Mobile, Android a iOS - administrace Windows Serverů - ... (30000 - 45000 Kč)

View complete job offer

118933 jobs found.

IT TECHNIK pro výrobní společnost - Ústí nad Labem
2022-01-08 - JOB LEADER EUROPE s.r.o. - www.easy-prace.cz
...počítačových technologií podpora koncových uživatelů v kancelářském a výrobním prostředí s 24/7 provozem diagnostika servis a opravy HW SW......iOS administrace Windows Serverů spolupráce na projektech IT oddělení pro podporu výrobních procesů spolupráce na rozvoji... (30000 - 45000 Kč)

CNC Programátor/Technik - výrobní automotive společnost - Kladno
2022-01-17 - mBlue Czech, s.r.o. - spravnykrok.cz
...mezinárodní společnosti? Je Vám blízká oblast automotive nebo prostředí výrobní či strojírenské společnosti? Do úspěšné mezinárodní společnosti hledáme člověka na pozici CNC Programátora/Technika, který se bude starat o bezproblémový chod našich strojů a příležitostně...

IT technik - Braník, Praha
2022-01-11 - První Počítačová,s.r.o. - jenprace.cz
Spravujeme počítačové sítě, dodáváme a servisujeme IT technologie na zajímavých projektech po celé ČR a hledáme posilu do našeho týmu. Jsme mladý kolektiv a zakládáme si na přátelské atmosféře nejen v našem týmu, ale i u našich zákazníků. Práce u nás tak není stresové... (30000 - 40000 Kč)

VEDOUCÍ SMĚNY - 3 směny - menší výrobní společnost - Písek
2022-01-12 - Manuvia, a. s., organizační složka - flek.cz
...znalosti (například z pozice údržbáře, seřizovače, technika ve výrobě)? Nevadí Vám práce na 3 směny a hledáte stabilní společnost, ve které své znalosti budete moci uplatnit?......právě pro Vás! Pro menší, stabilní výrobní společnost sídlící v Písku hledáme vedoucího... (32000 - 35000 Kč)

Správce IT pro výrobní společnost - Praha 9
2022-01-17 - MaxiJOB - dobraprace.cz
...ihned nebo dle dohody Pro zahraniční společnost, která se zabývá výrobou a prodejem stavebního......vhodného kandidáta/ku na pozici Správce IT. Náplň práce: - instalace,......zařízení (PC, notebooky, tiskárny, PDA) - technická podpora uživatelů - vedení administrativy... (32000 - 35000 Kč)

IT RECRUITER- pro špičkovou IT společnost - Staré Město, Praha
2022-01-08 - People Consulting s.r.o. - www.easy-prace.cz
...O firmě „Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové......Náš klient požaduje: Minimálně 1 rok praxe v oblasti náboru IT pozic Zkušenosti s oslovováním kandidátů na sociálních sítích /...

Hlavní účetní - výrobní společnost - Hradec Králové
2022-01-06 - FreeCon s.r.o. - spravnykrok.cz
...Požadujeme SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru Prokazatelná praxe ve vedení účetní agendy min. 3 roky ve výrobní společnosti Analytické myšlení, smysl pro detail, samostatnost Znalost české účetní a daňové problematiky, znalost IFRS výhodou Zkušenosti s vedením... (70000 Kč)

HR specialista - Výrobní společnost - Praha
2022-01-17 - mBlue Czech, s.r.o. - spravnykrok.cz
...administrativy a chcete je nadále rozvíjet? Nevadí Vám prostředí výrobní společnosti a komunikace s manažery? Chcete nám pomoct......Komunikativní, proaktivní osobnost Co z toho budete mít: • Společnost Vám poskytne stabilní zázemí, kde je možné podílet se na nových...

IT specialista/ka - High-Tech společnost - Ústí nad Labem
2022-01-08 - HR PROfi - www.easy-prace.cz
...Působíme především v oborech Finance & Banking, Sales & Marketing, IT a Engineering a Zdravotnictví“ Popis pracovní nabídky......Náplň práce: IT podpora koncových uživatelů v kancelářském a výrobním prostředí s 24/7 provozem správa, diagnostika, servis a opravy... (30000 - 45000 Kč)

Technolog ve strojírenství - stabilní společnost - Praha
2022-01-17 - mBlue Czech, s.r.o. - spravnykrok.cz
...Požadujeme Máte zkušenosti na pozici technologa a chcete rozvíjet své zkušenosti i nadále? Chcete mít za sebou stabilní společnost, která Vás podpoří ve svém rozvoji? Tak......vzdělání – SŠ nebo VŠ • Chuť pracovat pro výrobní společnost Co za to na oplátku: •...

Asistentka generálního ředitele - výrobní společnost - Praha
2022-01-18 - mBlue Czech, s.r.o. - spravnykrok.cz
...komunikace a organizace více věcí najednou? Chcete být něčí pravá ruka? Jste proaktivní a máte tah na branku? Pro významnou výrobní společnost hledáme šikovnou asistentku generálnímu řediteli, proto neváhejte a zašlete mi Váš životopis. Co bude náplní Vaší práce? •...

IT Technik - Brno - Brno
2022-01-08 - PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. - www.easy-prace.cz
...dodavatele moderních technologií v oblasti IT, která se zaměřuje na systémy pro správu......hledáme vhodného kandidáta na pozici IT technik. Náplň práce: Práce s hardwarem i softwarem......i pro soukromé účely Sleva na firemní výrobky/služby Dovolená 5 týdnů Vzdělávací... (35000 - 50000 Kč)

IT technik - Hronov, Královéhradecký kraj
2022-01-08 - Personal Náchod - PhDr. Zdeňka Honzů - www.easy-prace.cz
...Linux serverů /Samba, Postfix, Apache, …/. Správa MS Windows u uživatelů. Požadujeme SŠ/bakal./VŠ /výhodou obor se zaměřením na IT/ dobrá znalost operačního systému MS Windows z pohledu administrátora systému výborná orientace v rámci HW výpočetní techniky...

Specialista BOZP & PO pro výrobní společnost - Semily, Liberecký kraj
2022-01-08 - JOB LEADER EUROPE s.r.o. - www.easy-prace.cz
...specialistu BOZP & PO. Jaké jsou naše požadavky? Střední nebo vysoká škola Potřebujete předchozí praxi v obdobném oboru ve výrobním podniku Neobejdete se bez odborné způsobilosti v prevenci rizik a požární ochraně Máte chuť neustále rozvíjet své obzory a učit... (40000 - 55000 Kč)

Vedoucí IT oddělení - výrobní společnost - Tachov, Plzeňský kraj
2021-12-06 - Bénéficielle - Plzeň - dobraprace.cz
...vedení menšího teamu IT zabezpečení funkčnosti firemního informačního systému správa přístupových práv uživatelů evidence......její aktualizace SŠ/VŠ vzdělání zkušenost se správou IT ve výrobní firmě komunikativní znalost AJ znalost správy systému MS Windows... (45000 - 55000 Kč)

Asistent nákupu s ČJ + AJ pro IT společnost (nástup ihned) - Praha
2022-01-04 - ManpowerGroup s.r.o. - profesia.cz
...ihned) Využijte možnosti pracovat pro českou centrálu nadnárodní IT společnosti, jejíž produkty určitě znáte a možná i sami......chain. Zajištění plynulých dodávek materiálu a komponent pro výrobní závod v ČR Správa objednávek v přiděleném segmentu Každodenní...

PLC Technik / údržbář strojů pro nadnárodní společnost - Česká Lípa
2022-01-08 - JOB LEADER EUROPE s.r.o. - www.easy-prace.cz
...nastavení seřízení strojů a zařízení. Předvídat nebo odhalovat zdroje problémů a podnikat nápravné opatření. Pracovat dle technických výkresů a specifikací zařízení. Pracovat na Hi-Tech technologiích. Pracovat na směny (12hod. krátký-dlouhý týden). Co vám... (33000 - 43000 Kč)

AJŤÁK PRO VÝROBNÍ SPOLEČNOST - Plzeň
2022-01-08 - Advantage Consulting, s.r.o. - www.easy-prace.cz
...zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i......s Vámi. Popis pracovní nabídky Ve výrobním prostředí se pohybujete již nějakou dobu a v oblasti IT jste profík? Hledáte novou pracovní výzvu, kde... (50000 - 70000 Kč)

Technický specialista s přesahem do IT - Brno
2022-01-08 - ManpowerGroup s.r.o. - www.easy-prace.cz
...pracovní nabídky Staňte se součástí inovativní společnosti, která implementuje a zdokonaluje své výrobky do zdravotnictví. Rozšiřujeme náš technický tým, pokud máte zázemí v IT a baví Vás řešit technické závady, hledáme právě Vás! -Vyřešení technických problému a následné...

Logistik, výrobní společnost - Praha
2022-01-13 - Axial Personnel Agency, s.r.o. - jobs.cz
...komplexní poradenské služby v oblasti lidských zdrojů a zprostředkování práce. Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost sídlící v okolí Prahy, hledáme Logistika. Náplň práce: - Logistické zajištění dopravy materiálu a výrobků v rámci menšího... (35000 - 40000 Kč)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.