Pomocník ve výrobě Havířov

This ad is located on the portal: jenprace.cz.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Pomocník ve výrobě Havířov - Havířov
2022-08-11 - Gi Group Czech Republic, s.r.o. - jenprace.cz
Co od Vás očekáváme: výroba plastového potrubí pro – plynárenství a energetiku kontrola výrobků páskování, balení, navíjení hadic na velká kola balení a ukládání zkontrolovaných výrobků vizuální kontrola finálního výrobku Nabízíme: ~ smlouva DPČ ~...

View complete job offer

35118 jobs found.

Pomocník ve výrobě Havířov - Havířov
2022-08-11 - Gi Group Czech Republic, s.r.o. - jenprace.cz
...Co od Vás očekáváme: výroba plastového potrubí pro – plynárenství a energetiku kontrola výrobků páskování, balení, navíjení......noční 18:00 – 6:00 ~ nástup IHNED nebo dle domluvy ~ pracoviště Havířov – Suchá Mzda: ~110 kč/hod. + příplatky dle ZP...

Operátor / operátorka výroby - Havířov - nástup ihned - Havířov
2022-08-11 - Lead - Project Advices s.r.o. - jenprace.cz
...jednorázových zdravotních pomůcek, hledá kandidáta/kandidátku do svého týmu v Havířově. Hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr do kmenového stavu (ne agentura) a to na pozice operátora výroby / operátorky výroby. V případě zájmu prosím o zaslání Vašeho... (24000 - 26000 Kč)

Operátor výroby zdravotnických prostředků: KARVINÁ / HAVÍŘOV - Havířov
2022-08-10 - Mölnlycke Health Care Klinipro s.r.o. - jenprace.cz
...operačních setů, operačních roušek, operačního oblečení a prostředků pro moderní hojení ran, hledá pro svůj výrobní závod v Karviné a Havířově kandidáta / kandidátku do svého týmu. Náplň práce: ✓ Chcete mít jistotu, že Vaše práce pomáhá lidem a dává smysl? ✓ Máte... (22000 - 25500 Kč)

Kuchař - studená kuchyně (Havířov) - Havířov
2022-08-15 - Globus ČR, v.o.s. - jenprace.cz
PODLEHLI JSTE ČESKÉ KLASICE JAKO MY? V naší Globus restauraci máme volný rondon a rádi přivítáme do týmu kuchaře studené kuchyně, který bude vařit poctivě a s odhodláním. PROČ VAŘIT PRÁVĚ U NÁS Přiznáme vám všechny peníze, takže se už nemusíte bát ani hypotéky... (343000 Kč/rok)

Operátor výroby zdravotnických prostředků - Havířov - Havířov
2022-08-15 - Randstad HR Solutions s.r.o. - jenprace.cz
...nás Pomozte nám zlepšovat životy miliónu lidí. Společnost v Havířově hledá pro svůj výrobní závod kandidáty do svého rozvíjejícího se......sety a vše potřebné vás rádi naučíme. Náplň práce: Výroba zdravotnických setů Co od Vás očekáváme: Praxi ve výrobě... (25500 - 26500 Kč)

Řezník (Havířov) - Havířov
2022-08-15 - Globus ČR, v.o.s. - jenprace.cz
Co od Vás očekáváme: ŘÍZNEME DO TOHO SPOLU? Máte zkušenosti s bouráním masa a přípravou tradičních uzenin? Je na čase do toho říznout u nás v Globusu! Rádi bychom náš tým posílili pravým a nefalšovaným řezníkem s vyučením v oboru. PROČ BÝT ŘEZNÍKEM PRÁVĚ U NÁS ... (471000 Kč/rok)

Operátor / operátorka skladu - Havířov - nástup ihned - Havířov
2022-08-11 - Lead - Project Advices s.r.o. - jenprace.cz
...zdravotních pomůcek, hledá kandidáta/kandidátku do svého týmu v Havířově . Hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr do kmenového......materiálu do skladu vychystávání materiálů dle požadavků výroby pro výrobu práce se čtečkou, řízení VZV, NZV a VNA Co od... (24000 - 27000 Kč)

Operátor výroby zdravotnických prostředků, Havířov. - Havířov
2022-08-05 - ADECCO spol. s r.o. - flek.cz
Hledáš práci ve výrobě, jsi z Havířova nebo z Karviné a okolí? Pro našeho významného klienta předního světového výrobce produktů pro ošetřování ran a chirurgických prostředků hledáme šikovné kandidáty na pozici operátora výroby zdravotnických prostředků. - kompletace... (20360 - 22360 Kč)

Operátor skladu, Havířov, nástup ihned, HPP - Havířov
2022-08-15 - Randstad HR Solutions s.r.o. - jenprace.cz
...nás Pomozte nám zlepšovat životy miliónu lidí. Společnost v Havířově hledá pro svůj výrobní závod kandidáty do svého rozvíjejícího se......sety a vše potřebné vás rádi naučíme. Náplň práce: Výroba jednorázových zdravotnických setů Co od Vás očekáváme:... (26000 - 27000 Kč)

Ostraha Havířov - Havířov
2022-08-12 - cba corporation a.s. - jooble
Požadujeme: certifikát strážného výhodou, čistý TR Nabízíme: korektní jednání Náplň práce: hledáme strážného, fyzicky zdatného, certifikát strážného výhodou, čistý TR, 12 hodinové směny v nerovnoměrně rozložené prac. době. Ranní i noční směny. Vhodné pro ID a OZZ...

Prodavač mléčných výrobků - zkrácený úvazek (Havířov) - Havířov
2022-08-09 - Globus ČR, v.o.s. - jenprace.cz
Co od Vás očekáváme: PŘIDÁTE SE K NÁM?   U nás v Globusu fungujeme jako tým. A aby byl náš tým kompletní, obsazujeme nyní pozici prodavače do oddělení mléčných výrobků. Stačí, abyste byli připraveni pracovat manuálně a získali přehled na prodejně. Jedná se o 7h... (270000 Kč/rok)

Pracovník restauračního provozu KFC Havířov - Havířov
2022-08-04 - AmRest s.r.o. - flek.cz
Vyhovuje ti ranní vstávání nebo si naopak rád přispíš? U nás si plánuješ směny dle svých časových možností. Taky získáš jídlo na směně za pár kaček a k tomu poznáš i fajn přátelé, kteří ti nejen v práci budou oporou. Požadujeme: Dokončené základní vzdělání. Věk minimálně...

Práce u McDonald´s v HAVÍŘOVĚ za 35 000 Kč - Havířov
2022-08-06 - McDonald's - welcometothejungle.com
### Práce u McDonalďs na plný úvazek Chceš aby tě druzí posuzovali podle odvedené práce a ne podle množství získaných titulů? Pokud jsi flexibilní a můžeš pracovat i do pozdních nočních hodin, hledáme právě tebe. ### Co nabízíme? - nástupní mzda 23 200 Kč - součástí nástupní...

Operátor výroby zdravotnických prostředků - Havířov - Havířov
2022-08-06 - Randstad HR Solutions s.r.o. - pracomat.cz
Pomozte nám zlepšovat životy miliónu lidí. Společnost v Havířově hledá pro svůj výrobní závod kandidáty do svého rozvíjejícího se týmu.......od 25 500,- Kč. Požadujeme: co od vás očekáváme · Praxi ve výrobě (výhodou)· Pečlivost a samostatnost · Kompletace... (25500 - 26500 Kč)

Operátor výroby zdravotnických prostředků - HAVÍŘOV - Dolní Suchá, Moravskoslezský kraj
2022-08-08 - Mölnlycke Health Care Klinipro s.r.o. - jobs.cz
Chcete mít jistotu, že Vaše práce pomáhá lidem a dává smysl? Máte rádi čisté pracovní prostředí? Je pro Vás důležitý tým, dobrý kolektiv a podpora vedoucích? Jste pečliví a máte smysl pro detail? Chcete pracovat pro stabilní zdravotnickou společnost s dlouholetou... (25000 - 26000 Kč)

Operátor/ka výroby zdravotnických prostředků - Havířov - Havířov
2022-08-15 - Randstad HR Solutions s.r.o. - dobraprace.cz
...Pomozte nám zlepšovat životy miliónu lidí. Společnost v Havířově hledá pro svůj výrobní závod kandidáty do svého rozvíjejícího se týmu......zkušenými kolegy v prvních dnech co od vás očekáváme · Praxi ve výrobě (výhodou) · Pečlivost a samostatnost · Kompletace... (25500 - 26500 Kč)

Dlouhodobá brigáda v McDonalds Havířov za 118 Kč/hod - Havířov
2022-08-02 - McDonald's ČR, spol. s r.o. - flek.cz
Pokud od brigády očekáváš, že bude časově flexibilní a umožní ti skloubit studium, koníčky, rodinu či další povinnosti, tahle bude ta pravá. Jsme světovým lídrem na trhu s rychlým občerstvením a do našeho přátelského týmu hledáme spolehlivého kolegu s chutí se učit novým...

Specialista na výkup/oddlužení nemovitostí - Havířov - Životice, Moravskoslezský kraj
2022-08-15 - Realitní kancelář STING, s.r.o. - personalka.cz
...profesionálnímu přístupu neustále přibývají naši spokojení klienti napříč celou Českou republikou. Rosteme, a proto hledáme do týmu v Havířově zkušené i nové obchodníky na pozici Specialista na výkup a oddlužení nemovitostí. Jaký bude Tvůj pracovní den ve STINGu? Budeš:...

Úklid bytů Havířov - Havířov
2022-08-15 - WELDMAN s.r.o. - inwork.cz
Informace o pracovním místě Hledáme ženy i muže na úklidy bytu, po stavebních pracích, vystěhovaných neplatičích apod. Byty jsou k úklidu v různých stavech. Požadujeme Požadujeme preciznost, spolehlivost, časovou flexibilitu, rozhodně ZKUŠENOST S ÚKLIDEM ZNEČIŠTĚNÝCH...

Pracovník restauračního provozu KFC Havířov - Havířov
2022-08-03 - AmRest s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
Informace Vyhovuje ti ranní vstávání nebo si naopak rád přispíš? U nás si plánuješ směny dle svých časových možností. Taky získáš jídlo na směně za pár kaček a k tomu poznáš i fajn přátelé, kteří ti nejen v práci budou oporou. Co od vás očekáváme Dokončené... (110 - 128 Kč/hod)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.