Marketingový specialista - Junior SEO

This ad is located on the portal: jooble.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Marketingový specialista - Junior SEO - Praha
2021-05-28 - KTK CONSTRUCT - jooble
...sociálních sítí a webových stránek, ~organizace a vedení online marketingových kampaní, ~analýza dat, reporting, vyhodnocování kampaní, ~......, optimalizace a vyhodnocování KPI ~Komunikace s projekt manažerem a PPC specialistou při vedení projektů ~Vylepšování odkazového... (35000 - 45000 Kč)

View complete job offer

7435 jobs found.
Marketingový specialista - Junior SEO - Praha
2021-05-28 - KTK CONSTRUCT - jooble
...stránek, ~organizace a vedení online marketingových kampaní, ~analýza dat, reporting, vyhodnocování......smluv s dodavateli a partnery. SEO ~Tvorba marketingových strategií......~Komunikace s projekt manažerem a PPC specialistou při vedení projektů ~Vylepšování odkazového... (35000 - 45000 Kč)

Marketingový specialista - Praha
2022-07-26 - OFFICECENTER.CZ - jooble
...generování leadů. ~Chápeš, co je performance marketing, umíš alespoň základně připravit kampaň. ~Umíš nastrukturovat zadání pro marketingovou agenturu, grafika, vývojáře apod. ~Dokážeš navrhnout textace pro web/banery/sociální sítě a jiné kreativy. ~Dokážeš vyhodnotit... (45000 - 75000 Kč)

Marketingový Specialista - Praha
2022-11-22 - WOOD & Company Financial Services, a.s. - nelisa.com
Přeji hezký den, kandidáte! Baví vás obsahový marketing, psaní a sociální sítě? A orientujete se v investicích? Pak je tato pozice stvořená přímo pro vás!  Rozvíjejte svůj talent v rodinné firmě, která nabízí osobní přístup a současně zkušenosti globálního hráče. Ve společnosti...

Junior online marketingový specialista - Smíchov, Praha
2022-11-24 - JOBSTART s.r.o. - www.easy-prace.cz
...pracovní nabídky Pro našeho klienta, nadnárodní společnost v oblasti obchodu, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Junior online marketingový specialista. Náplň práce Vytváření marketingových strategií v závislosti na cílech společnosti Plánování... (40000 - 60000 Kč)

Marketingový specialista - junior 32.000,-Kč - 42.000,-Kč - Břeclav
2022-11-25 - Fosfa a.s. - spravnykrok.cz
...Požadujeme Požadujeme: - základní znalost marketingových pojmů a reklamních formátů - komunikativní a organizační schopnosti - perfektní znalost českého jazyka - znalost anglického jazyka, úroveň B1 - preciznost a dodržování termínů - dobrá znalost MS Office... (42000 Kč)

SEO Specialista/ka - Ostrava
2022-12-01 - Poski.com s.r.o. - www.easy-prace.cz
...slova nebo konverzní poměr ti nejsou cizí? Pokud jsi zkušený SEO specialista/ka, třeba z agentury a hledáš nové výzvy, hledáme právě......analýzy klíčových slov a konkurence. Plánování SEO strategie marketingových klientů. Práce s analytickými nástroji (Google Search...

SEO specialista junior / Vývojáři softwaru - Brno
2022-11-28 - IMP net s.r.o. - pracomat.cz
První kontakt e-mailem nebo telefonicky od 8:00 - 16:00 hodin. Aktuálně hledáme juniorního SEO specialistu na plný úvazek, který/á se postará o optimalizaci nalezitelnosti webových stránek našich klientů ze širokého spektra oborů. Všechno se u nás naučíš a do všeho... (30000 Kč)

Marketingový specialista junior - Řepy, Praha
2022-11-23 - Autosalon Klokočka Centrum a.s. - jobs.cz
...Canva Rádi u Tebe oceníme: alespoň krátkou praxi v oboru časovou flexibilitu aktivní přístup otevřenost různorodým marketingovým aktivitám schopnost převzít zodpovědnost a těšit se ze samostatnosti selský rozum Věříme, že Tě nabídka zaujala. Už...

Marketingový specialista - Vysoké Mýto, Pardubický kraj
2022-11-24 - Agentura Top Talent s.r.o. - jooble
Pracovní náplň: - návrh a výroba offline komunikačních a prodejních dokumentů - analýza marketingových aktivit pomocí Google Analytics - údržba webových stránek - podpora sociálních médií - organizace online i offline akcí, návštěv a konferencí - podpora... (25000 - 35000 Kč)

Marketingový specialista - Brno
2022-11-27 - CRI ameba.eu, s.r.o. - spravnykrok.cz
...a další online a PR prezentace); * Zpracování námětů a následná realizace PR témat a textů; * Aktivní komunikace s externí marketingovou společností, obchodními partnery a obchodním oddělením; * Tvorba massmailových kampaní; * Koordinace a projektové řízení veškerých...

Marketingový a produktový Specialista - Lanškroun, Pardubický kraj
2022-11-28 - Agentura Top Talent s.r.o. - jooble
Požadujeme: zkušenosti s produktovým marketingem a orientace v marketingovém prostředí výhodou Schopnost nápady nejen vymyslet, ale také je úspěšně Minimálně Angličtinu na úrovni alespoň B2 Velmi dobrou znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint) Technické... (30 - 40000 Kč)

Produktový a Marketingový specialista - Lanškroun, Pardubický kraj
2022-11-28 - Agentura Top Talent s.r.o. - jooble
Požadujeme: zkušenosti s produktovým marketingem a orientace v marketingovém prostředí výhodou Schopnost nápady nejen vymyslet, ale také je úspěšně Minimálně středoškolské vzdělání Angličtinu na úrovni alespoň B2 Velmi dobrou znal Nabízíme: * Možnost homeoffice... (38 - 44000 Kč)

Marketingový specialista s NJ - Vysoké Mýto, Pardubický kraj
2022-11-24 - Agentura Top Talent s.r.o. - jooble
Co Vás čeká? ~navrhování a výroba offline komunikačních a prodejních dokumentů ~analyzování marketingových aktivit pomocí Google Analytics ~správa webových stránek a sociálních médií ~organizace online a offline akcí, návštěv a konferencí ~podpora managementu... (25000 - 35000 Kč)

Marketingový specialista - Olomouc
2022-11-25 - StrongMed s.r.o. - annonce.cz
Junior marketér/copywriter na HPP ?Koho sháníme? Do našeho marketingového týmu Protein &......základní povědomí o tom, jak funguje obsahové SEO - pravopis v malíčku - základní povědomí......týmu (grafici, fotograf, video produkce, marketingoví specialisté) - skvělou kávu z Kikafe -... (24000 Kč)

Marketingový specialista - Cholupice, Praha
2022-11-24 - První novinová společnost a.s. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme česká obchodní společnost, největší distributor dodávající tisk a doplňkové zboží po celé republice. Také jsme alternativní poštovní operátor, který pro své zákazníky roznáší noviny, letáky a zásilky. Popis pracovní nabídky Umíte psát, máte marketingové...

Junior online marketingový/á specialista/ka - Tábor
2022-12-01 - 4Leaders, s.r.o. - tip-prace.cz
  Na začátku se budete starat o přípravu podkladů pro výkonnostní marketing: příprava reklamních bannerů, videí, prodejních textů apod. Později se začnete věnovat zakládání reklamních kampaní v reklamních systémech FB ads, Google Adwords, SKLIKu, e-mailingu… Dalším krokem...

Marketingový specialista - Ostrava
2022-12-01 - VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a.s. - personalka.cz
...jej.   Co Vás čeká:   kompletní zajištění a koordinace marketingových aktivit včetně eventů podpora marketingových prezentací ať......odvaha, nápady i chuť je dotáhnout do konce zkušenosti se SEO, ať už z vlastních nebo cizích projektů znalost linkbuildingu... (25000 - 45000 Kč)

Marketingový Specialista (m/ž) - Praha
2022-12-02 - Randstad HR Solutions s.r.o. - dobraprace.cz
...tvorbou grafických návrhů, prací se sociálními sítěmi a dalšími marketingovými součástmi? Pro mezinárodní cestovní kancelář s roky zkušeností......pozici * MS Office, produkty Adobe/další grafický software, SEO, Google Analytics, YouTube, Facebook, Instagram, LinkedIn, atd...

Marketingový specialista - Ostrava
2022-11-25 - Svět Počítačů s.r.o. - annonce.cz
...Sklik - Aktivní orientace v analytických nástrojích, problematice SEO, zbožových srovnávačích a on-line marketingu - Aktivní......Aktivní tvorba obchodních strategií - Příprava a realizace on-line marketingových kampaní- - Zpracování analýz, sledování a vyhodnocování... (30000 - 35000 Kč)

Junior online marketingový/á specialista/ka - Tábor
2022-11-08 - 4Leaders, s.r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Na začátku se budete starat o přípravu podkladů pro výkonnostní marketing: příprava reklamních bannerů, videí, prodejních textů apod. Později se začnete věnovat zakládání reklamních kampaní v reklamních systémech FB ads, Google Adwords, SKLIKu... (25000 - 36000 Kč)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.