Hledám PHP parťáka. CareCloud

This ad is located on the portal: jooble.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Hledám PHP parťáka. CareCloud - Praha
2022-07-15 - Cortex, a.s. - jooble
Ahoj programátore, jsem Franta a můj příběh v CareCloud začal před 9 lety. Byl jsem standardní ajťák, instaloval jsem programy a tiskárny, vyměňoval klávesnice a setupoval ústřednu. To mě ale úplně nenaplňovalo a i díky CareCloudu jsem se začal po večerech a víkendech... (50000 - 100000 Kč)

View complete job offer

6727 jobs found.

Hledám PHP parťáka. CareCloud - Praha
2022-07-15 - Cortex, a.s. - jooble
...programátore, jsem Franta a můj příběh v CareCloud začal před 9 lety. Byl jsem standardní......PHPku. Nedlouho na to jsem se posunul na PHP programátora a soustavně se 6 let zlepšoval......najde to svoje. Jsme prostě pohodová parta a nikdo z nás by do korporátu nezapadl,... (50000 - 100000 Kč)

PHP developer do CareCloud party - Praha
2022-06-27 - Cortex, a.s. - jooble
Ahoj programátore, jmenuju se Jirka a k sobě do CareCloud týmu hledám nového parťáka. Posledních 15 let s klukama vytváříme platformu, která vyhodnocuje......oběda rozpálíme grill. Taky hostujeme srazy přátel php, ať se setkáme i s programátorama mimo CareCloud - koukni... (50000 - 100000 Kč)

CareCloud Developer. Pomůžeš mi s PHP vývojem? - Praha
2022-08-10 - Cortex, a.s. - jooble
...spolu s dalšíma klukama péhápkářema vyvijíme CareCloud. Potřebuji k sobě dalšího programátora,......ladem. Jo, a pokud máš v malíku OOP v PHP, bude to super. :) CareCloud. Jak se......CareCloud. U nás se ti bude líbit! Jsme dobrá parta, většina kluků sportuje, nebo se věnuje... (50000 - 100000 Kč)

CareCloud. Pomůžeš mi s PHP vývojem? - Praha
2022-08-11 - CORTEX, a.s. - prace-brigady.cz
CareCloud. Co to je? Díky CareCloudu dohlížejí velké firmy na své ovečky (zákazníky), aby neutekly ke konkurenci, nebo nezapomněly nakoupit. V podstatě je to nejdůležitější marketingový nástroj pro velké značky. Takže často řešíme jak správně posbírat data o zákaznících... (50000 - 100000 Kč)

Senior PHP Engineer @ ShipMonk - Praha
2022-08-08 - ShipMonk - nofluffjobs.com.cz
Stručný popis práce Původní popisek.  We are Shipmonk and we provide logistics services in the area of ​​order fulfillment. We operate our main business in the USA, but Prague is the center of the development of our modern platform. We are looking for someone with technical... (80000 - 150000 Kč)

Elektrikár - Partia - Rakousko
2022-07-27 - Arbeiterring Personalbereitstellung GmbH - jooble
Hľadáme partiu 2-3 elektrikárov do oblasti Tirolska, Rakúsko. Nástup koncom Októbra - začiatkom Novembra Požiadavky na zamestnanca: Dokončené vzdelanie ako elektroinštalatér/ elektrikár/ mechatronik alebo odborné skúsenosti v elektrotechnickom priemysle Schopnosť... (12 - 13 €/hod)

Zedník (zednické party) - Hradec Králové
2022-08-08 - STAKO společnost s ručením omezeným - jooble
Požadujeme: Praxi na dané pozici. Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti a příjemném kolektivu, vysoké finanční ohodnocení. Náplň práce: Výstavba především bytových domů v Královéhradeckém a Pardubickém kraji.

PHP Guru - Přelouč, Pardubický kraj
2022-08-12 - Agentura Top Talent s.r.o. - jooble
...vývojové dokumentace ~Poskytování podkladů pro zákaznickou dokumentaci Co k tomu potřebujete: ~IT vzdělání ~Znalost JavaScript, PHP ~Znalost relačních databází, HTML + CSS ~Alespoň základní znalost OS Linux Co vám nabídneme: ~Kreativní a odpovědnou práci ~...

Hledáme parťáka do týmu IT Helpdesku - Praha
2022-07-27 - Sales24 - jooble
Hledáme NOVOU POSILU do našeho IT teamu Zvládáte komunikaci a IT je Vaší vášní? Máte alespoň maturitu a chcete se nadále vzdělávat a rozvíjet? Jste samostatní, ale dokážete pracovat i v týmu? Máte přehled a zkušenosti o softwaru, hardwaru, počítačových sítích LAN a ...

Parťák ke grilu - Ostrava
2022-08-14 - Streetfood s.r.o. - www.fajn-brigady.cz
...Informace Eatmeat hledá parťáka ke grilu! Miluješ maso? Máš rád burgery, hotdogy? Nemůžeš se dočkat víkendu, až rozpálíš grill na zahradě? Tak u nás ho můžeš rozpálit především přes týden. Pokud hledáš brigádu ve streetfoodovém bistru, stačí kliknout a odpovědět... (1100 Kč/den)

Hledáme parťáka do týmu kvalitářů! - Svitavy
2022-08-02 - REHAU Automotive, s.r.o. - nelisa.com
Pro tým kvalitářů hledáme posilu na pozici inženýr kvality. Co když jsi to zrovna ty? Nemělo by Ti chybět: SŠ / VŠ vzdělání technického směru aktivní znalost AJ a / nebo NJ podmínkou (úroveň B2) praxe v oboru řízení jakosti v Automotive podmínkou znalost...

BB hledá parťáky na Václavák(A146) - Praha
2022-08-10 - Bageterie Boulevard - jenprace.cz
...Zapojíme tě do příprav našich křupavých baget, patatas či salátů. Oťukáš si práci v kuchyni i na servise. Staneš se součástí skvělé party lidi, kteří nám pomáhají tvořit náš lovebrand❤️ Co od Vás očekáváme: Dáváme šanci každému, kdo má chuť s námi táhnout za... (29500 - 35000 Kč)

Parťák do restaurace - Hradec Králové
2022-08-15 - Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. - jenprace.cz
O nás Oblíbená bagaterie v Hradci Králové ráda přijme do svého fajn týmu nového kolegu, který pomůže s přípravou výborných baget a salátů. Pokud máš zkušenosti z gastra a nebojíš se komunikovat se zákazníky, neváhej se ozvat.  Náplň práce: Příprava baget, patatas...

Hledáme nové parťáky do týmu - Praha 9
2022-08-02 - Burger King - flek.cz
Přijmeme nové členy týmu na pokladnu, kteří budou mít za úkol pečovat o naše zákazníky nebo na kuchyň, kde se budou zabývat přípravou královských pokrmů. Co Ti nabídneme? Jsi králem svého času, rozumíme, že škola je na prvním místě, a proto si své směnu můžeš plánovat...

Support Associate - Part time - Slovensko
2022-08-10 - Wolt - welcometothejungle.com
...exceptional service and building a support backbone of one of the Europe’s fastest growing teach companies? Are you looking for a part time position? If you answer yes, we’d love to chat! Role background Wolt is a Finnish technology company and we’re best known for...

Medior/Senior PHP Nette vývojář - HPP/IČO-možnost part time - Brno
2022-08-05 - NonStop Consulting s.r.o. - jobs.cz
...oblasti výzkumné marketingového výzkumu, nových řešení a technologií, ale také konzultační činnosti hledáme posilu do týmu na pozici PHP Nette Vývojář. Jestli hledáte práci či projekt, kde se setkáte s nejnovějšími technologiemi, s možností participovat na zahraničních... (100000 - 140000 Kč)

Hledáme parťáka do Poptávej.cz - Pardubice
2022-08-14 - iFORO Group, s.r.o. - jenprace.cz
O nás Společnost iFORO Group, s.r.o. je internetová firma, zabývající se zprostředkováním obchodních příležitostí pro firmy. Vlajkovým projektem firmy je poptávkový portál Poptavej.cz , který má již silné postavení na online trhu. Stále se zlepšujeme a vymýšlíme... (34000 - 50000 Kč)

Hledáme parťáka nebo parťačku na personální oddělení! - Moravská Třebová, Pardubický kraj
2022-08-12 - REHAU Automotive, s.r.o. - jenprace.cz
O nás J s me personální oddělení . Důvěra, spolehlivost a pozitivní přístup jsou naší DNA. A právě nyní hledáme nového kolegu do našeho skvělého týmu. REHAU , přední světový specialista na poli zpracování polymerů, vyvíjí inovativní materiály, technologie a ...

PHP developer - Pardubice
2022-08-10 - STABLECAM s.r.o. - jenprace.cz
..., webové aplikace (nejde o klientské zakázky) Novým technologiím se nebráníme, pro údržbu stávajících systémů je ale třeba znalost PHP, MySQL/MSSQL, HTML, CSS, JS Co ti můžeme nabídnout: ~ Práci na plný úvazek na dobu neurčitou ~ Flexibilní začátek/konec pracovní... (40000 - 60000 Kč)

PHP Developer - Plzeň
2022-08-14 - ManpowerGroup s.r.o. - www.easy-prace.cz
...poboček, našel Manpower pro 600 klientů 1600 nových spolupracovníků na stálé pracovní pozice. Popis pracovní nabídky You are a PHP Developer? Then we would like to offer a great opportunity to you! We will not try to attract you with free coffee, Agile or flexible...

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.