Zahradnické práce

This ad is located on the portal: hitprace.cz.
To see details, click the headline or button: [View complete job offer].

Zahradnické práce - Havířov
2021-05-19 - Viola - zahradnické studio s.r.o. - hitprace.cz
Hledáme posilu našeho týmu přes sezonu při údržbě a realizaci zahrad. Jsi aktivní, máš rád pohyb na čerstvém vzduchu a nezalekneš se manuální práce? Potom jsi náš člověk. Budeš mít na starost terénní práce a výsadbu rostlin. Proto je fajn, pokud máš nějakou zkušenost... (100 - 150 Kč/hod)

View complete job offer

104 jobs found.

Zahradnické práce - Brno
2021-06-05 - Soukromá klinika LOGO s.r.o. - hitprace.cz
Jsme brněnská soukromá klinika, která pomáhá lidem s poruchami komunikace. Součástí naší péče o klienty je i poskytnutí jim příjemného a hezkého zázemí, do něhož patří i naše zahrada.  Aktuálně hledáme brigádnickou výpomoc pro údržbu a správu zahrady - RANNÍ SMĚNY ... (100 Kč/hod)

Zahradnické práce - Havířov
2021-05-19 - Viola - zahradnické studio s.r.o. - hitprace.cz
Hledáme posilu našeho týmu přes sezonu při údržbě a realizaci zahrad. Jsi aktivní, máš rád pohyb na čerstvém vzduchu a nezalekneš se manuální práce? Potom jsi náš člověk. Budeš mít na starost terénní práce a výsadbu rostlin. Proto je fajn, pokud máš nějakou zkušenost... (100 - 150 Kč/hod)

Zahradník, pomocné zahradnické práce - Příbram
2021-06-16 - Hortus landscape s.r.o - jooble
Náplň práce: Náplň práce: Zahradník, Hortus landscape s.r.o Příbram, Středočeský kraj Kdo jsme: Tým lidí se společnou vizí a chutí dělat věci pořádně. Máme bohaté zkušenosti v oboru zahradní a krajinářské architektury, floristiky a zahradního designu. Koho ...

Obsluha zahradnické a komunální techniky - 110 až 150 Kč/hod. - Žabeň, Moravskoslezský kraj
2021-06-20 - Ivánek - Zeman, v.o.s. - personalka.cz
Nabízíme brigádu vhodnou i pro fyzicky zdatné důchodce, zaměstnance pracující na směny Zakládání a údržba zahrad, veřejné a podnikové zeleně Práce s malou mechanizací Sečení trávy Výsadba stromů a keřů Údržba trávníků Zakládání a údržba zahrad Ořez...

Úklid domácnosti, kanceláří, zahradnické práce, Brno: 120-300Kč/h - Brno
2021-06-15 - ServiceCrew, s.r.o. - hitprace.cz
Popis: Úklid bytů a rodinných domů, domácností, kanceláří, zahradnické práce, mytí oken, žehlení. Sami si zvolíte jak daleko chcete dojíždět, jak velkou požadujete odměnu, kdy máte na úklid čas a konkrétní zakázky si pak vybíráte z poptávek od klientů. Požadujeme:... (120 - 300 Kč/hod)

Dělník - sadovnické a zahradnické práce - Mohelno, Kraj Vysočina
2021-06-04 - KAVYL, spol. s r.o. - spravnykrok.cz
...absolventy z oboru Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti - odpovídající finanční ohodnocení - možnost profesního růstu Pracoviště: Jižní morava, Vysočina Společnost KAVYL, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dělník - sadovnické a zahradnické práce.

DĚLNÍK - SADOVNICKÉ A ZAHRADNICKÉ PRÁCE - Mohelno, Kraj Vysočina
2021-06-08 - KAVYL, spol. s r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky Požadujeme: aktivní přístup k práci řidičský průkaz skupiny B vhodné také pro čerstvé absolventy z oboru Nabízíme: zázemí stabilní společnosti odpovídající finanční ohodnocení možnost profesního růstu Pracoviště: Jižní... (15000 - 20000 Kč)

Pomocný dělník - sadovnické a zahradnické práce - Mohelno, Kraj Vysočina
2021-06-10 - KAVYL, spol. s r.o. - spravnykrok.cz
...: - aktivní přístup k práci - časovou flexibilitu Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti Pracoviště: Vysočina, Jižní Morava - zakázky firmy Společnost KAVYL, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocný dělník - sadovnické a zahradnické práce.

Pomocný/á dělník/ce na sadovnické a zahradnické práce. - Třebíč
2021-06-11 - KAVYL - volnamista.cz
Pracoviště: Vysočina, Jižní Morava - zakázky firmy. Požadujeme aktivní přístup k práci, časovou flexibilitu, řidičský průkaz sk. B výhodou. Nabízíme zázemí stabilní společnosti. První kontakt telefonicky nebo osobně po telefonické domluvě, 8:00-15:00 hod. Nástup ihned.

DĚLNÍK - SADOVNICKÉ A ZAHRADNICKÉ PRÁCE / Zahradníci krajináři - Mohelno, Kraj Vysočina
2021-06-04 - KAVYL, spol. s r.o. - pracomat.cz
Požadujeme: - aktivní přístup k práci - řidičský průkaz skupiny B - vhodné také pro čerstvé absolventy z oboru Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti - odpovídající finanční ohodnocení - možnost profesního růstu Pracoviště: Jižní morava, Vysočina Požadujeme... (15000 - 20000 Kč)

POMOCNÝ DĚLNÍK - SADOVNICKÉ A ZAHRADNICKÉ PRÁCE - Mohelno, Kraj Vysočina
2021-01-15 - KAVYL, spol. s r.o. - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky První kontakt výhradně telefonicky. Požadujeme: aktivní přístup k práci časovou flexibilitu Nabízíme: ~ zázemí stabilní společnosti Pracoviště: Vysočina, Jižní Morava – zakázky firmy Vhodné pro Cizince Směnnost... (18240 - 20000 Kč)

Učitel odborného výcviku - Zahradnické práce - Nový Jičín
2021-04-22 - Odborné učiliště a Praktická škola, Nový Jičín, příspěvková ... - www.easy-prace.cz
Popis pracovní nabídky z: 19.4.2021 Střední škola pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami – studium Speciální pedagogiky. Bližší informace – Mgr. Ilona Šustalová, tel.: použijte odpovědní formulář , písemně na e-mail: použijte odpovědní formulář ... (30930 - 36330 Kč)

POMOCNÝ DĚLNÍK - SADOVNICKÉ A ZAHRADNICKÉ PRÁCE / Zahradníci sadovníci a školkaři - Mohelno, Kraj Vysočina
2021-06-09 - KAVYL, spol. s r.o. - pracomat.cz
První kontakt výhradně telefonicky. Požadujeme: - aktivní přístup k práci - časovou flexibilitu Nabízíme: - zázemí stabilní společnosti Pracoviště: Vysočina, Jižní Morava - zakázky firmy Požadujeme: minimální požadované vzdělání: Základní + praktická... (18240 - 20000 Kč)

Zahradník/zahradnice - Makotřasy, Středočeský kraj
2021-06-18 - Boušek s.r.o. - personalka.cz
...velké parkové plochy starat se o soukromé zahrady a veřejnou zeleň vč. zimní údržby bytových a průmyslových areálů i další zahradnické práce: zakládání trávníků, instalace závlahových systémů a robotických sekaček, kácení dřevin Co budete potřebovat? aktivní... (20000 - 27000 Kč)

Provozní pracovník - zahrada, kuchyň - Brno
2021-06-15 - Soukromá klinika LOGO s.r.o. - jenprace.cz
...nebo chuť odpovědně a pečlivě vykonávat pomocné práce v kuchyni - umývání nádobí, denní úklid, prostírání - kdo s radostí provede zahradnické práce (okopávání, zalévání, čistění záhonů od plevele) - má smysl pro řád a pořádek a umí flexibilně zareagovat na zadané úkoly -...

Údržbář/Praha - Kobylisy, Praha
2021-06-16 - Kariéra spol. s r.o. - www.easy-prace.cz
...kandidáty na pozici: Údržbář/Praha.  Náplň práce péče o objekty a areál pod vedením Správce budov drobné opravy a údržba, zahradnické a úklidové práce podpůrné činnosti a asistence pro zajištění chodu firmy evidování průběhu a výsledků práce zajištění a...

Člen realizačního týmu - zahrada, e-shop, balení - České Budějovice
2021-06-16 - GREEN JUNGLE s.r.o. - hitprace.cz
Informace Do mladé rodinné firmy hledáme dva siláky :-) Náplň práce: * realizace zakázek * lehké zahradnické práce * přípravné práce - dojeď, nakup, vyzvedni * e-shop, baleníCo od vás očekáváme* manuální zručnost * dobrá fyzička (rostliny a květináče mají mnohdy až kolem... (125 - 200 Kč/hod)

Údržba venkovního prostoru, Jirny 150 Kč/hod - Úvaly, Středočeský kraj
2021-06-10 - PROPLUSCO GROUP s. r. o. - hitprace.cz
...venkovních ploch, sekání a úklid trávy, hrabání listí, údržba stromů a zeleně v rámci areálu, výsadba stromů a rostlin, zajištění zahradnické práce (hrabání listí, řez stromů a keřů) Pracovní doba: pondělí - pátek, 8:00-17:00, občasná výpomoc o víkendu dle domluvy... (150 Kč/hod)

Ostatní - Mělník
2021-06-18 - Jiří Lobkowicz - annonce.cz
- instalatérské, elektrikářské, zahradnické a zednické práce - požadujeme řidičský průkaz sk.B, zručnost a znalost v technických věcech Kontakt: telefonicky kdykoliv, životopisy zasílejte e-mailem Požadujeme: Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B (17000 Kč)

Zahradník/ce - Vsetín
2021-06-15 - Městské lesy a zeleň, s. r. o. - upcr.cz
...práce: pletí zahuštěných výsadeb, sadové úpravy, ošetřování květin, trávníku a dřevin, výsadba květinových záhonů, ořezy dřevin aj. zahradnické práce. Nabízíme: jistotu stabilního zaměstnání i na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí, zázemí prosperující společnosti,... (16800 - 20000 Kč)

City


Job positionBy using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2020 | CYBERETIX s.r.o.