SYSTÉMOVÝ INŽINIER JUNIOR


SYSTÉMOVÝ INŽINIER JUNIOR - Banská Bystrica
2019-11-05 - SOFTIP a.s. - SOFTIP a.s.
Ponúkame Ti prácu nielen pre začiatočníka pre oblasť Cloud služieb spoločnosti Microsoft Office365 / Azure a Microsoft on premise riešení.   MIESTO PRÁCE Banská Bystrica, Žilina TERMÍN NÁSTUPU ASAP ÚVÄZOK plný   ZÁKLADNÁ ZLOŽKA MZDY (BRUTTO) A ĎALŠIE ODMENY ...

671 jobs found.

Junior inžinier - Bratislava
2019-11-11 - Siebert + Talaš - jooble
...realizácia dodávky projektovej dokumentácie od stupňa ÚR až po kolaudáciu stavby V spolupráci so senior architektom a/alebo senior inžinierom koordinácia jednotlivých projektových stupňoch s klientom, dotknutými internými a externými dodávateľmi a úradmi štátnej správy a samospr... (1000 - 1500 €)

SYSTÉMOVÝ INŽINIER JUNIOR - Banská Bystrica
2019-11-05 - SOFTIP a.s. - SOFTIP a.s.
Ponúkame Ti prácu nielen pre začiatočníka pre oblasť Cloud služieb spoločnosti Microsoft Office365 / Azure a Microsoft on premise riešení.   MIESTO PRÁCE Banská Bystrica, Žilina TERMÍN NÁSTUPU ASAP ÚVÄZOK plný   ZÁKLADNÁ ZLOŽKA MZDY (BRUTTO) A ĎALŠIE ODMENY ...

Systémový inžinier junior - Banská Bystrica
2019-10-27 - SOFTIP, a. s. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 1100 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 24. 10. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 25. 10. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12 Pracovná oblasť: IT... (1100 €)

Systémový inžinier pre oblasť dátových a komunikačných sietí - Žilina
2019-12-11 - Siemens s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...iline sa podieľa na medzinárodných projektoch v oblasti železničnej dopravy. Do nášho tímu v Žiline hľadáme pracovníkov na pozíciu Systémový inžinier pre oblasť dátových a komunikačných sietí. Systémový Inžinier pre oblasť dátových a komunikačných sietí je členom projektového... (1000 €)

Systémový inžinier pre oblasť GSM a rádiových komunikačných sietí - Žilina
2019-12-11 - Siemens s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...Žiline sa podieľa na medzinárodných projektoch v oblasti železničnej dopravy. Do nášho tímu v Žiline hľadáme pracovníkov na pozíciu Inžinier pre oblasť GSM a rádiových komunikačných sietí . Inžinier pre oblasť GSM a rádiových komunikačných sietí je členom projektového realiza...

Systémový inžinier, F5 - Bratislava - Ružinov
2019-11-19 - ALEF Distribution SK, s. r. o. - kariera.zoznam.sk
Informácie pre uchádzača: Základná zložka mzdy (v hrubom): 1200 € za mesiac Dátum nástupu: ihneď Dátum pridania ponuky: 28. 11. 2019 Dátum poslednej aktualizácie: 28. 11. 2019 Pracovný a mimopracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu počet mesiacov: 12 Pracovná oblasť: IT... (1200 €)

Systémový inžinier pre oblasť vlakových zabezpečovacích systémov ETCS (ETCS On-Board Unit) - Žilina
2019-12-11 - Siemens s.r.o. - kariera.zoznam.sk
...iline sa podieľa na medzinárodných projektoch v oblasti železničnej dopravy. Do nášho tímu v Žiline hľadáme pracovníkov na pozíciu Systémový inžinier pre oblasť ETCS On-Board Unit (ETCS OBU). ETCS On-Board Unit je zariadenie, ktoré realizuje vlakový zabezpečovací systém ETCS (... (1200 €)

Inžinier/ ka kvality junior - Trenčianska Teplá, Trenčiansky kraj
2019-12-13 - PERSOnica, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce • Spolupráca s kontaktnými osobami u zákazníka v prípade reklamácií a zákazníckych auditov. • Spracovávanie reklamácií vrátane úprav reklamačných správ; príprava akčných plánov, analýz, kontrol efektivity, údržby reklamač... (1200 €)

Hľadá sa Junior Inžinier (diagnostika áut) ! - Trnavský kraj
2019-12-10 - Manpower - manpower.sk
POPIS POZÍCIE Vaša náplň práce bude : * Pripojenie auta na diagnostiku a jej následné sledovanie * Zapísanie získaných údajov * Zhodnotenie dát v počítači a ich úprava v Exceli * Znova-otestovanie auta * Práca na 3 zmeny PROFIL KANDIDÁTA Pozícii vyhovujú uchádza...

Systémový inžinier - účasť na zahraničných projektoch - Žilina
2019-11-05 - Adecco - adecco.sk
...Systémový inžinier - účasť na zahraničných projektoch Zaujímavá ponuka pre elektrotechnických inžinierov, alebo kandidátov so skúsenosťou v oblasti IT. Spoločnosť ponúka možnosť byť súčasťou medzinárodných projektov v oblasti IT a elektrotechnických riešení, cestovanie...

Senior projektant / inžinier - Bratislava
2019-11-05 - Siebert + Talaš - jooble
Požiadavky na zamestnanca: Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa Stavebný inžinier projektant Min. 3 roky praxe Práca v ArchiCAD Znalosť BIM Schopnosť viesť tím Samostatné myslenie Podmienky práce: Ponúkame prácu v najväčšej architektonickej kancelárií na Slovenku... (1500 - 2000 €)

Systemový inžinier - IT servisný technik - Košice - Sever
2019-11-27 - Nové technológie a služby, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Zoznámte sa s produktami, ktoré sú na našej stránke. Chcete ich podporovať u zákazníkov? Chcete sa zoznámiť s najnovšími vecami? Ak radi dosahujete nadpriemerne výsledky s produktami Microsoft - potom ste na správnej adrese... (1000 €)

Junior účtovníčka s praxou - Bratislava
2019-12-14 - SYNERGIE Slovakia - jobangels.co
...spoločnosť a pracuj s klientami z rôznych sektorov od festivalov, cez noviny až po veľké medzinárodné obchodné reťazce. Hľadáme šikovnú junior účtovníčku už s praktickou znalosťou účtovníctva, či ako brigádnik, asistent alebo junior účtovník. Staň sa súčasťou mladého tímu s pr... (900 €)

Manipulačný pracovník, vodič VZV vozíkov a systémový pracovník/terminér - Bratislava - Devínska Nová Ves
2019-08-20 - EUROTRADE - SR a.s. - jooble
...komponentov do varenkorbov, ktoré sú následne dopravene vozikom na výrobnú linku podľa protokolu, práca so skenerom ~Terminér Systémový pracovník/práca s PC/,práca s VZV ~EDV pracovník/ terminér Systémový pracovník/práca slogistikou a skladovým hospodárstvom, kontrola... (814 - 963 €)

Systémový špecialista - Bratislava
2019-12-10 - Lugera & Maklér spol. s r.o. - begin.sk
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti: * • Spravovanie a monitorovanie serverovských a klientských operačných systémov a aplikácií * • Podpora používateľov * • Zabezpečenie efektívnej prevádzky operačných systémov, systémových aplikácií a databáz informačného systé...

Systémový analytik - Žilina
2019-12-06 - GLOVIS SLOVAKIA, s.r.o. - istp.sk
Údaje o pracovnom mieste Náplň (druh) práce Poskytovanie analytických služieb konateľovi zamestnávateľa a iným členom manažmentu v súvislosti s logistickými službami a oblasťou dopravy, vytváranie stratégie spoločnosti, analyzovanie a riešenie problémov, organizovanie... (1500 €)

Inžinier / Inžinierka kvality Junior - Prievidza
2019-08-31 - Brose Fahrzeugteile GmbH & Co. KG - Brose Fahrzeugteile GmbH & Co. KG
Prievidza Inžinier / Inžinierka kvality Junior Brose je z celosvetového pohľadu štvrtým najväčším subdodávateľom automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve. Spoločnosť vyvíja a vyrába mechatronické systémy do dverí a sedadiel vozidiel, ako aj elektromotory. Zhruba 26... (6,3 €/hod)

Systémový inžinier - Linux, networking, satelitná technika - Bratislava
2019-02-27 - HeadStream, s.r.o - HeadStream, s.r.o
Popis pozície Vašou úlohou bude inštalovať spoločnosťou vyvíjané aplikácie (v C/C++) bežiace na Linux, Unix alebo zriedkavo na MS Windows Server platforme. Distribúcie rpm based, najčastejšie CentOS, Fedora, RHE, Debian, alebo Solaris. Väčšina zákazníkov sa monitoruje pomocou...

Inžinier kvality_ junior/senior - Trenčiansky kraj
2019-10-30 - ManpowerGroup Czech Republic - jobkontakt.sk
* Prípravu podkladov v rámci systému riadenia kvality * Identifikácia požiadaviek zákazníkov * Zabezpečenie dosiahnutia požiadaviek a cieľov zákazníkov. * Zodpovednosť za prípravu a realizáciu príslušných postupov * Monitorovanie a dodržiavanie noriem a predpisov vrátane 8D ...

INŽINIER ENERGETIKY - Bratislava
2019-12-13 - Grafton Recruitment s.r.o. - grafton.sk
Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii INŽINIER ENERGETIKY. Vašou nápňou práce bude: - Organizácia, riadenie a zodpovednosť za pracoviská, prevádzky, zariadenia a technologické súbory na pridelených prevádzkach energetiky - vzduchotechnika... (1300 - 2500 €)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.